Junioři rozsekali PZ Kladno

Miroslav Lučan | 06.01.2007 | |

Kadaňští junioři na svého soupeře doslova vlétli, ve 12.minutě Jáchym zvyšoval již na 4:0. Domácí byli jasně lepší, Středočeši předváděli doslova trapný hokej, v utkání jednoznačně nestíhali. Do konce úvodní části a to v 17.minutě Hartman zvýšil na 5:0. Ve druhé třetině kadaňští polevili, nehrál se hezký hokej, kladenským se podařilo vsítit až za stavu 6:1. V přestávce pčed závěrečnou třetinou musel trenér Wágner zvýšit hlas na své svěřence, aby opět začali něco hrát a podařilo se. Od 43.minuty se začal opět hrát „hokej“. Domácí si zase začali se soupeřem hrát jako kočka s myší a také začali dávat góly. Vytoužená desítka padla v 53.minutě z hole Jáchyma. Na konečných a krutých 11:1 upravil svou druhou brankou v utkání Hartman. Kladenští v zápase vůbec nic nepředvedli a odjeli s ostudnou porážkou.