Remízu zachránil Baníku Metlička

Jan Švanda | 21.08.2007 | |

K a d a ň - Kadaňští hokejisté neudolali mostecký Baník ani v odvetě, přestože po přesné ráně Postla z druhé dvacetiminutovky měli k vítězství blíž než domácí. Ty nakonec spasil ve 48. minutě Metlička a tak se oba soupeři rozešli v dalším přípravném duelu smírně.

7.kolo, úterý 21.8.2007
SK HC Baník Most - Sportovní klub Kadaň  2:2  (1:1, 0:1, 1:0)
Branky a nahrávky:8. Kašťák, 48. Metlička (Nosek) - 20.Klaus (Hlavatý), 28. Postl (Kocek). Rozhodčí: Franěk - Koskaba, Šulo . Vyloučení: 8:13 navíc Buďa (MST), Postl, Derfler (KAD) 10. minut za nesportovní chování. Využití: 1:1. V oslabení: 1:1. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2.
SK HC Baník Most: Slipčenko - Szakal, Nosek, Martínek, Suchánek, Prošek, Plaček, Charousek, Stütz, Plachý, Koláček, Metlička, Buďa, Zaťovič, Kudrna, Urban, Gergel, Kašťák, Nekvinda, Baran, Karli
Sportovní klub Kadaň: Stejskal - Vaněček, Hlubuček, Pospíšil, Spitzer, Klaus, Hlavatý, Kocek, Chotaš, Polanský, Kýhos, Duba, Kašpárek, Derfler, Vrtek, Hlusička, Kadlec, Krpenský, Jakub Bauer, Jan Bauer, Postl