"Dnešní zápas rozhodlo vyrovnání a rychlé 2 góly," říká střelec dvou gólů Jakub Chrpa

Tereza Doksanská | 16.09.2015 | |

K a d a ň - Ve čtvrtém zápase WSM ligy se Kadaň utkala s Jestřáby Prostějov. Ze začátku utkání to vypadalo pro kadaňské špatně, když prohrávali po první třetině 0:1. Ve druhé třetině dokázali domácí otočit a ve třetí třetině jen dokazovali, že 3 body patří jim díky výhře 7:2. Dvěma góly se na výhře podílel i jednadvacetiletý útočník JAKUB CHRPA.

Jakube, jak hodnotíte dnešní zápas?

Určitě bych ho zhodnotil kladně, dali jsme mnoho gólů. Utekli jsme do vedení tří gólů, ale začali jsme dělat zbytečné chyby, hosté snížili a dostávali jsme se zbytečně do problémů. Kdyby dali ještě jeden gól, bylo by to určítě o moc těžší.

Jak byste popsal své dva góly?

U prvního gólu to pěkně Charousek zatáhl, prokličkoval, vystřelil a já jsem to do prázdné brány dorážel. Snadný gól.

Co proběhlo v kabině po 1. třetině?

V kabině jsme si řekli, že musíme pokračovat v tom, jak jsme hráli. Že to nepustíme, že je to náš zápas a 3 body.

Co rozhodlo dnešní zápas?

Zápas rozhodlo vyrovnání a rychlé 2 branky. Utekli jsme jim a už se z toho nevzpamatovali.

V sobotu jedete na Slávii, co od zápasu očekáváte?

Určitě to nebude lehký zápas. Musíme se zase soustředit od začátku zápasu a podat stoprocentní výkon.