Musíme dávat góly, jinak to nejde, ví obránce Lukáš Chalupa

Tereza Doksanská | 04.01.2017 | |

M o s t/K a d a ň - Po nedobrém vstupu do utkání na ledě posledního Mostu se podařilo Trhačům vyrovnat, díky gólům Darka Hejcmana a Lukáše Chalupy. Stav 2:2 se jim nepodařilo udržet a prohráli 3:2.

Důležitý zápas s Mostem jste prohráli těsně 3:2. Jak byste zápas zhodnotil?
Nechytili jsme začátek, dostali jsme dva góly a probrali jsme se, až když bylo pozdě. Poté jsme Most tlačili, jedeme šestkrát sami na bránu a nedáme ani jeden gól, oni jeli jednou a dali gól.

Po první třetině jste prohrávali 0:2, do druhé jste vstoupili lépe a vstřelili jste dvě branky. Řekli jste si něco v kabině po úvodním dějství?
Řekli jsme si, že nehrajeme hokej, který jsme hrát chtěli, a také jsme si řekli, že musíme změnit úplně všechno. Myslím si, že se nám to podařilo, bohužel nás zklamala koncovka.

Vsítil jste vyrovnávací gól a druhý v dresu Kadaně. Jak byste ho popsal?
Najížděl jsem před bránu, Chloubič tam měl puk. Pak jsem se vracel na modrou, viděl jsem Chloubiče, že je opět u puku, tak jsem si najel do lepší pozice, on mi to dal, já to jen hodil na bránu a padlo to tam.

Čekal jste, že to tam spadne? Přeci jenom to vypadalo jako nahození…
Ne, nečekal. Jak říkám, chtěl jsem jenom trefit bránu a naštěstí to tam spadlo.

Mohlo být rozhodujícím faktorem neproměněné trestné střílení Ondřeje Beránka?
Ano, určitě mohl, ale my jsme jeli mnohokrát sami na bránu a nedáme ani jeden gól. To je náš kámen úrazu.

Most vedl po 49 vteřinách 1:0. Podcenili jste vstup do utkání, nebo co se tam stalo?
Vůbec netuším, ale zřejmě jsme to podcenili.

Co chybělo k vyrovnávacímu gólu? Přeci jenom šance jste na to měli…
Šancí jsme měli více než Most, ale koncovka nás trápí už dlouho.

V sobotu přivítáte Litoměřice. Co lze od nich očekávat?
Doufám, že budeme hrát alespoň tak, jak druhou třetinu a dáme nějaké góly, to je to, co nás trápí. Podle mě jsme od druhé třetiny nehráli špatný hokej, ale nedáváme góly.