Poslední zápas sezóny, Trhači odjedou do Litoměřic

Kateřina Kundertová | 07.03.2017 | |

Poslední zápas sezóny, Trhači odjedou do Litoměřic

K a d a ň - Trhači odjedou k šestému zápasu skupiny o udržení v rámci WSM ligy do Litoměřic, kde v aktuální sezóně ještě nevyhráli. Litoměřice jsou na druhém místě ve vyslaných střelách na branku, využitých přesilovkách a ubráněných oslabeních. Kadaň odehraje v Kalich Areně poslední zápas sezóny ve středu 8. března od 18 hodin.

 

Litoměřice ve skupině o udržení

Litoměřice jsou už od začátku skupiny o udržení na jedenáctém místě, před posledním zápasem mají 76 bodů a celkový náskok na Kadaň činí devět bodů. HC Stadion má druhou nejúspěšnější přesilovku, ve které vstřelil jednatřicet gólů, úspěšnost činí 14,35 procent. Litoměřice mají i vysokou úspěšnost ubráněných oslabení – 84,74 procent.

Nejproduktivnějším hráčem Litoměřic je ve skupině o udržení Filip Hanták, který vstřelil čtyři góly a přidal dvě asistence. Hned v závěsu je se dvěma brankami a třemi nahrávkami Marek Loskot. Po třech bodech za jeden gól a dvě asistence mají Pavel Zajan, Martin Ondráček, Marek Pilař a Karel Plášil. Nejvíce trestných minut má Filip Stoklasa.

Do branky se v pěti utkáních postavili už tři brankáři. Martin Michajlov nastoupil v jednom zápase, ve kterém si vychytal téměř čtyřiadevadesátiprocentní úspěšnost. Po dvou střetnutích mají Filip Šindelář a Jaroslav Pavelka.

Zápasy Litoměřic ve skupině o udržení

Litoměřice 3:5 Most
Litoměřice 2:1 Havířov
Kadaň 2:3pp Litoměřice
Most 5:2 Litoměřice
Havířov 0:4 Litoměřice

Poslední odehrané zápasy

Kadaň v posledním utkání nastoupila proti Havířovu v rámci čtvrtého kola skupiny o udržení. Po první bezbrankové třetině otevřel skóre Roman Chlouba, na kterého ještě do druhé sirény navázali Martin Kohout a Darek Hejcman. Poslední trefu přidal Adam Raška.

Branky a nahrávky: 31. Chlouba (Kůs, Černý), 32. Kohout (Zadražil, Osmík), 38. Hejcman (Kůs, Chlouba), 51. Raška (Chrpa, Trefný).
Statistiky – vyloučení: 5:6, využití: 1:0, střely na branku: 26:26.

Sestava: Lukeš (Danylec) – Weinhold, Trefný, D. Šimek, J. Tomeček, Popela, R. Černý, Šafář, Tejnor – Chlouba, Hejcman, Kůs – Kohout, M. Zadražil, Osmík – Chrpa, Raška, L. Vrána – Slavíček.

Litoměřice k pátému utkání skupiny o udržení odjely do Havířova. Po bezbrankové první třetině se prosadil Marek Loskot a David Švagrovský. V poslední části uzavřeli na konečných 4:0 Pavel Zajan a Filip Hanták.

Branky a nahrávky: 25. Loskot (Smetana, Zajan), 34. Švagrovský (Šalda, Ondráček), 46. Zajan (Smetana, Hanták), 57. Hanták (Zajan, Loskot).
Statistiky – vyloučení: 2:3, bez využití, střely na branku: 31:27.

Sestava: Šindelář (Michajlov) – Šalda, J. Šulc, Smetana, Plášil, Jebavý, Š. Havránek – Švagrovský, R. Pilař, M. Ondráček – Jaroslav Kalla, Miškář, Stoklasa – Zajan, Hanták, Loskot.

Vzájemná utkání

Vzájemná bilance ze základní části – Kadaň 1:3 Litoměřice.

Poslední vzájemné utkání ze skupiny o udržení.

Utkání otevřel v sedmé minutě Matěj Zadražil, na kterého odpověděl David Švagrovský. Po bezbrankové druhé třetině šla Kadaň do vedení z hole Jana Tomečka, duel poslal do prodloužení Radek Pilař. Rozhodující gól vstřelil ve druhé minutě prodloužení Karel Plášil.

 
 


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM