sobotu 20. října od 17:00." />

Přichází první ze série 4 domácích zápasů!

Jakub Coufal | 19.10.2007 | |

Přichází první ze série 4 domácích zápasů!

Po 2 týdny může každý kadaňský fanoušek hokeje navštěvovat domácí zápasy v sobotu i ve středu. Série 4 klání na ledě Severočechů vyplní zbylý říjnový program hráčů SK v 1. lize. Jako první se do Kadaně podívá trápící se Beroun. Černožlutí po cenném vítězství ve Vrchlabí nesmí myslet na nic jiného, než jak potvrdit současnou dobrou formu i proti Medvědům. Přeci jen několik domácích klání za sebou je dobrou možností, jak se v tabulce podívat o kousek výše. Na současném 6. místě má Kadaň stejný počet bodů, jako oba celky před ní. Na 3. pozici ztrácí černožlutí dosažitelných 6 bodů. Divácká podpora v nadcházejících kláních by Kadaňským nemálo pomohla a určitě ulehčila výše zmíněný postup tabulkou. Každý příznivec může dorazit na kadaňský stadión "poprvé" v sobotu 20. října od 17:00.

 
SK KADAŇ - HC BEROUNŠTÍ MEDVĚDI
14. kolo sobota 20. října 2007 - 17:00
HC Berounští Medvědi 1. liga
Pořadí v tabulce Západ 8. (4 body)
* Celková bilance 0-2-0-11
* Bilance doma 0-1-0-6
* Bilance venku 0-1-0-5
Nejvyšší výhra 3:2pp (doma s Kadaní)
Nejvyšší prohra 0:7 (doma s Chomutovem)
Nejproduktivnější hráč Petr Šinágl (2+6)
Nejlepší střelec Jiří Novotný (3+2)
Martin Tvrzník (3+1)
Nejvíce asistencí Petr Šinágl (2+6)
Úspěšnost gólmanů Marek Novák (90,07%)
Jaroslav Kameš (91,18%)
Průměr obdržených branek Marek Novák (3,36)
Jaroslav Kameš (3,02)
* výhra - výhra prodl. - prohra prodl. - prohra

Aktuálně z kádru Berounských

Mizérie a trápení provází kádr Medvědů už od začátku ligy. Tým, který by měl připomínat dravou a houževnatou šelmu, evokuje spíše dojem předčasného zimního spánku. Z dosavadních zápasů vytěžil Beroun pouhé 4 body po výhrách v prodloužení nad Kadaní a ve Vrchlabí. Právě dřívější úspěch proti Severočechům by měl být varováním, že Kadaňští nemusí mít doma úplně jistý bezproblémový zisk 3 bodů. Přeci jen každá šelma, i ta zdánlivě neškodná, dokáže tu a tam vystrčit své ostré drápky.

Poslední ligová klání:

 9. kolo: BER - MBL 2:3
10. kolo: CHM - BER 4:1
11. kolo: BER - MST 0:1 
12. kolo: HKR - BER 4:1 
13. kolo: BER - HBR 1:5 

Minulý vzájemný zápas

V nepříliš dobrém rozpoložení, po 3 prohrách v řadě, zajížděli Kadaňští na led nebezpečných huňáčů. Ve vyrovnaném boji šli Severočeši dvakrát do vedení. Medvědi museli vyvíjet hodně sil v honbě za vyrovnáními, která se jim vždy podařila. Mírnou převahu tak hosté nakonec bodově nezúročili. Během poslední minuty prodloužení uzavřel Beroun brankový účet zápasu výsledkem 3:2pp. Kadaň tehdy po předchozích nezdarech opět bodovala, avšak 1 bod byl po průběhu klání spíše ztrátou.

Sestavy z minulých kol

SK Kadaň: Hanuljak (Stejskal) - Spitzer, Poživil, Vaněček, Pospíšil, Hlubuček, Brňák, Kocek, Hlavatý - Polanský, Fink, Bauer Jakub, Pražák, Derfler, Duba, Hlusička, Veverka, Kajer, Kýhos, Bauer Jan, Chyba

HC Berounští Medvědi: Kameš (Novák), Lukačovič, Čížek, V. Kameš, Braniš, Gudas, Privoznik, Martinec, Besser, Šinágl, Novotný, Tvrzník, Slížek, Straka, Kepl, Křesťan, Křesťan, Polák, Vlček, Kupec, Pavel, Heřman

 
 


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM