Prohlášení SK Kadaň k aktuální situaci

Klub | 22.11.2021 | |

Prohlášení SK Kadaň k aktuální situaci

K a d a ň - Výkonný výbor SK Kadaň – hokej z.s. se rozhodl vydat prohlášení k odstoupení SK Trhači Kadaň s.r.o. z Chance ligy ČR.

 

Nejdříve je třeba zmínit, že SK Kadaň – hokej z.s. a SK Trhači Kadaň s.r.o. jsou dva různé kluby působící ve stejném městě a na stejném zimním stadionu. Jako dva různé subjekty vyvíjí činnost, která není závislá na druhém subjektu. SK Kadaň – hokej z.s. je zapsaný spolek, který organizuje činnost mládeže od přípravky po juniory a činnost mužů, kteří působí v Krajské lize Ústeckého kraje (dříve krajský přebor). SK Trhači Kadaň s.r.o. je subjekt zapsaný pod jiným registračním číslem u ČSLH, který neorganizuje žádnou soutěž mládeže. Organizuje, spíše tedy organizoval činnost seniorského týmu v Chance lize. (dříve 1.liga ČR). SK Trhači Kadaň s.r.o. odstoupili z CHL a ukončili svoji činnost na zimním stadionu v Kadani.

Činnost SK Kadaň – hokej z.s pokračuje i nadále (odhlášení subjektu SK Trhači Kadaň s.r.o. nemá žádný vliv na činnost spolku) ve stejném duchu se zaměřením na mládež, ze které vzešli kvalitní hráči a hráčky, o kterých se v současné době dosti hovoří Ondřej Kaše (Toronto), David Kaše (Sparta), Jiří Kulich (Karlovy Vary), František Lukeš (Litvínov), Michal Gut (Everett/reprezentace U20), Štěpán Lukeš (Hradec Králové), Robert Černý (Zlín/Přerov), Aneta Lédlová (reprezentace na OH) a Karolína Veverková (reprezentace juniorky). V současné době začínáme vést jednání s partnery, městem, fanoušky a dalšími. Ta by měla vést ke zkvalitnění týmu mužů, který působí v KLM Ústeckého kraje. Pokud jednání dopadnou dobře, chceme zlepšit podmínky, trenérský i hráčský kádr tak, abychom výhledově do dvou až tří let postoupili do 2. ligy ČR.

Všem podporovatelům SK Kadaň děkujeme.

 
 


Generální partneři

© 2013 - 2022   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM