Společný tým Kadaně a Chomutova odjíždí na turnaj do Zvolena

Jindřich Poledna | 14.08.2013 | |

Společný tým Kadaně a Chomutova odjíždí na turnaj do Zvolena

Ve dnech 15. - 17. srpna se odehraje ve slovenském Zvolenu další ročník memotiálu Pavla Zábojníka. Kromě společného týmu Kadaně a Chomutova se turnaje zúčastní ještě český tým z Jihlavy, polský zástupce je z města Tychy, zbylé tři celky jsou ze slovenské extraligy. Kromě domácího Zvolenu budou bojovat o vítězství v turnaji také mužstva Nitry a Banské Bystrice.

 
Náš tým vstoupí do turnaje pod Pustým hradom ve čtvrtek 15.srpna v 19 hodin proti domácímu celku. Jeho hlavním trenérem Čech je Lubomír Oslizlo. Největší hvězdou týmu Zvolena je Andrej Podkonický, který se vrací zpět z Kazachstánu. V dresu Zvolena válí také zkušený český centr Kamil Brabenec.

Společný tým Kadaně a Pirátů budou reprezentovat tito hráči: brankáři Kaššák a Strmeň, obránci Szakal, Tejnor, Trefný, Mazanec, Prošek, Kopáč, Stehlík, Havel a Opalek. Útočníci Ton, Charousek, Jíra, Hromas, Hanták, Chlouba, Seman, Gajovský, Deveri, Hammerbauer, J.Novák, L.Novák a Fronk. Trenéry týmu jsou Karel Soudek a Radek Šíp.

Každý zápas turnaje se bude hrát 60 minut. Za vítězství si tým připíše 2 body, za remízu 1 bod a při prohře nezíská žádný bod. Po zápase se vždy pojede série 5ti nájezdů, každý nájezd musí jet jiný hráč. Statistiky z těchto nájezdů mohou být jedním z kritérií pro konečné umístění týmu v celém turnaji.

Severočeský tým bude ve všech zápasech jako hostující celek, bude tak hrát vždy ve světlých dresech. "Na turnaj se velmi těšíme. Nominovali jsme hráče, kteří mají chuť hrát dobrý hokej a poperou se o co nejlepší umístění týmu v turnaji. Před dvěma lety Chomutov celý turnaj vyhrál a my bychom se rádi opět poprali o co nejlepší umístění," sdělil redakci výkonný ředitel Stanislav Mikšovic.

Z každého zápasu bude připraven online přenos, u kterého můžete fandit našemu týmu.

 
 


Generální partneři

© 2013 - 2022   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM