Zopakujeme vysokou výhru z 5. kola??

Jindřich Poledna | 07.01.2011 | |

Další utkání na domácím ledě čeká kadaňský hokejový tým v sobotu 8.ledna 2011. Naším dalším soupeřem je celek Třebíče, který z Kadaně odjíždel v 5.kole s debaklem 2:8. Tým Třebíče se stejně jako Kadaň jen těsně neprobojoval do první osmičky, takže při možném postupu do playoff bude mít nevýhoduju rozhodujícího zápasu na lede soupeře. Pro Ty, kteří na zápas z nějakého důvodu nemůžou, bude připraven jako obvykle online přenos.

Nejvyšší prohra 2:8 (v Kadani)
Nejproduktivnější hráči Petr Obdržálek (11+15)
Úspěšnost gólmanů Pavel Francouz (95,21%), Radek Fiala (92,21)
Průměr obdržených branek Pavel Francouz (1,77%), Radek Fiala (2,87)

Třebíč v číslech

Nás soupeř se momentálně nachází na 12. místě prvoligové tabulky, má stejně bodů jako 11. Benátky a 13. Tábor. Na devátou Kadaň chybí třebíči pouhé 2 body. Tým prohrál v posledním kole doma s Vrchlabím 1:2, jedinou branku Slávie vsítil v 11. Minutě Zahradník. Skóre Třebíče je mírně záporné, hráči z Vysočiny dostali o 6 branek více, než jich dokázali vsítit (84:90)

Kadaň v 5.kole porazila Třebíč doma vysoko 8:2, hosté sice vedli, ale domácí dokázali utkání otočit šňůrou osmi branek. Smolná byla pro severočeský tým prohra 0:2 ve 20. kole, když druhou branku dostal tým až v poslední minutě při hře bez brankáře.

Na koho si dát pozor

Nejproduktivnějším hráčem HS Třebíč je útočník Petr Obdržálek s 26 kanadskými body (11+15). Dalším v pořadí kanadského bodování je Lukáš Nahodil (7+11), stíhaný Vilémem Burianem (5+12) a Davidem Dolníčkem(9+7). Nejproduktivnější obráncem týmu je Radim Ostrčil (1+9). Nejvylučovanějším hráčem Třebíče je Martin Dudáš s 82 trestnými minutami.

Sestavy z posledních utkání

SK Kadaň: Hylák - Schmidt, Trefný, Szakal, Brňák, Mazanec, Révay, Přindiš - Eiselt, Charousek, Boušek - Seman, Sikora, Davídek - Balázs, Ton, Mikula - Rohan, Stoklasa, Hafenrichter.

SK Horácká Slavia Třebíč: Fiala - Ostrčil, Malinský, Bulička, Sláma, Kania, Dudáš, Hrbáček, Kadela R. - Laš, Dolníček, Kocák - Burian, Nahodil, Obdržálek - Čech, Zahradník, Přibyl - Vítek, Ostřížek, Okál.