Z Roudnice s nejvyšší porážkou v sezóně

Redakce | 21.01.2023 | |

R o u d n i c e n/ L a b e m / K a d a ň - Roudnice ve středu měla sehrát dohrávku s Bílinou, utkání ale kvůli rozsáhlé marodce odložila. Dnes ale překvapivě nastoupila v plně sestavě a na zápasu to bylo znát. Utkání bylo dlouho vyrovnané, po dvou třetinách vedli domácí 6:4 a hosté na třetí třetinu nasadili druhého gólmana. Poté skórovali opět Kadaňští a stav byl 6:5, jenže hororová poslední čtyřminutovka znamenala hned pět inkasovaných gólů v brance Kadaňských a hrozivé konečné skóre 11:5. Šanci napravit tuto porážku budou mít černožlutí hned zítra, když v domácím utkání od 15 hodin hostí vedoucí tým krajské ligy Bílinu.

25.kolo, sobota 21.1.2023
HC Roudnice nad Labem - Sportovní klub Kadaň  11:5  (2:1, 4:3, 5:1)
Branky a nahrávky: 10. Kasal (Kubica), 18. Kuchař (Lauko), 22. Kubica (Kašička), 33. Kašička (Kasal), 35. Kuchař (Kasal), 39. Nenadál (Kubica), 56. Pokorný (Kopecký), 57. Kopecký (Kylíšek), 58. Kasal (Lauko, Kuchař), 60. Kuchař (TS), 60. Kuchař (Kylíšek) – 3. Nguyen (Šmejc, Hrdlička), 27. Holan (Strunz, Novotný), 30. Iljuk, 33. Holan (Hrdlička, Šmejc), 50. Holan (Hrdlička). Rozhodčí: Cícha — Biedermann, Vyštejn. Vyloučení: 13:11. Využití: 2:3. V oslabení: 2:0. Diváci: 68. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:3, 4:3, 4:4, 6:4, 6:5, 11:5.
HC Roudnice nad Labem: Kolařík — Kašička, Kolenatý, Kylíšek, Kopecký, Štosek, Kasal — Nenadál, Vacek, Pokorný, Kuchař, Lauko, Kubica, Horák, Špaldoň, Purma
Sportovní klub Kadaň: Svoboda ( od 41. Vlček) — Jenček, Toman, Novák, Strunz, Holan — Nguyen, Krpenský, Šmejc, Novotný, Bartók, Dejmek, Hrdlička, Iljuk, Jaroš