Závorka udržel čisté konto, tři body si připisuje SK Kadaň

Miroslav Lučan | 18.11.2009 | |

Závorka udržel čisté konto, tři body si připisuje SK Kadaň

V rámci utkání 21. kola 1.hokejové ligy zavítal na kadaňský zimní stadion desátý celek tabulky HC Benátky nad Jizerou, které měly nad domácími šestibodový náskok, hrálo se tedy o hodně. V dresu domácích nastoupili i chomutovské posily Trochta a Tauš a domácí brali jedině tříbodové vítězství. Benátečtí přežili úvodní tlak domácích, poté byl k vidění vyrovnaný hokej s množstvím nepřesností na obou stranách. Na úvodní branku utkání se čekalo až na úvod druhé části, kdy Charousek prostrčil puk pod padajícím gólmanem. Kadaňští byli mírně lepší, nedokázali však využít velké množství šancí. Ve třetí části benátečtí vyrovnali hru, ale bezchybný výkon obrany v čele s vynikajícím gólmanem Závorkou jim toho příliš nedovolil. Čtyři minuty před sirénou zvýšil Boušek. Na vítězství 2:0 nic nezměnila ani závěrečná power-play hostů.

 

Chyba 404: Stránka nebyla nalezena

Je nám líto, ale požadovaná stránka na webu www.skkadan.cz není k dispozici. Je možné, že stránka byla odstraněna, přejmenována nebo není dočasně dostupná. Je rovněž možné, že jste udělali chybu v URL adrese.

Pokud hledáte něco konkrétního, doporučujeme vrátit se na hlavní stránku prezentace - www.skkadan.cz. Pokud se domníváte, že se jedná o naši chybu, kontaktujte nás.

Děkujeme.

 
 


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM