Zvenku opět bez bodu a tentokrát i bez gólu

Radek Vokál | 22.09.2010 | |

Zvenku opět bez bodu a tentokrát i bez gólu

S nulou na kontě vstřelených gólů odjíždějí hráči Kadaně z Litoměřic, za 60 minut nedokázali brankáře Volkeho překonat. Výhru domácím zařídil dvěma góly křídelník Jan Kloz.

 
3.kolo, středa 22.9.2010
Stadion Litoměřice - SK Trhači Kadaň  2:0  (0:0, 1:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 23. Kloz, 57. Kloz (Novák)
Stadion Litoměřice: Volke - Evan, Kříž O., Stříteský, Macek, Vobořil, Kolbaba, Brož, Martinka - Hašek, Šinágl, Tvrzník - Heinisch, Slížek, Horčička - Novák, Kříž P., Kloz - Přeučil P., Hlusička, Holec
SK Trhači Kadaň: Závorka - Schmidt, Szakal, Trefný, Révay, Hlubuček, Mazanec, Všetečka, Přindiš - Balázs, Bauer, Bursík - Rohan, Mikšovic, Boušek - Eiselt, Kadlec, Radulay - Ton, Fiala, Mužík

Komentář k zápasu

Zpočátku zápasu se hra přelévala z jedné strany na druhou a k první střele se dostal tým Kadaně ve 3. minutě, necelou minutu poté vyzkoušeli i domácí bdělost Tomáše Závorky v brance Kadaně. V deváté minutě se dostali hosté do nebezpečné šance, kdy se dostali do přečíslení 2 na jednoho. Šanci ovšem překazil domácí Macek, který se vrhl do střely. V 15. minutě zvedali kadanští hráči ruce nahoru, puk ovšem nepřešel přes brankovou čáru. Ke konci třetiny se dostávají pod tlak poprvé i hráči hostí, kteří do té doby měli jasně navrch.

V druhé třetině pokračovali hráči Stadionu v tlaku a hned ve 23. minutě šli domácí do vedení 1:0 zásluhou Jana Kloze, který předvídal rozehrávku hostí a prudkou střelou překonal Závorku. Ve 29. minutě zlikvidoval nebezpečnou šanci kadaňských útočníků skvělým zákrokem Volke. Dvě minuty poté zůstává po tvrdém střetu ležet domácí Přeučil, naštěstí se po pár chvílích zvedá a odjíždí na střídačku. 34. minutu přerušuje hvizd rozhodčího, který vylučuje hostujícího Všetečku. V následující přesilovce Stadionu se hra odehrává jen ve třetině hostí a brankář Závorka si musí přijít jako na střelnici, ale přesnými zákroky zabraňuje hráčům Stadionu navýšit své vedení. V 37. minutě jde Stadion do oslabení, ovšem dochází jen k menší strkanici před Volkem a poté se daří domácím vyhazovat. 2. třetina končí přesilovkou Stadionu, která bude pokračovat i na počátku poslední třetiny.

Do třetí třetiny nastoupili hráči Kadaně s větším nasazením a hráči Stadionu se do konce své přesilovky nedokázali dostat ke střele. Naopak ve 43. minutě dochází k nebezpečné situaci před bránou domácích, šanci ovšem likviduje Volke. Až do poloviny 3. třetiny má navrch tým Kadaně, jehož hráči dostávají domácí pod tlak. Ti se brání i za pomoci faulů, které ovšem trestá hlavní rozhodčí. V 57. minutě zakončuje akci Stadionu dnešní jediný úspěšný střelec Jan Kloz a po přihrávce Nováka zpoza brány navyšuje přesnou střelou mezi betony vedení domácích na 2:0. Na počátku poslední minuty přichází rozporuplné vyloučení domácího Vobořila, po kterém si tým Kadaně bere oddechový čas, jehož výsledkem je hra bez brankáře s šesti hráči v poli. Ovšem po pár vteřinách je vyloučen i hráč hostí. Do svatyně hostí se vrací Závorka a fanoušci domácích odpočítávají poslední vteřiny dnešního vítězného zápasu.

Luboš Hodys
 
 


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM