Kadaň veze první výhru sezóny z Loun

Redakce | 25.09.2022 | |

L o u n y / K a d a ň - Oproti minulému zápasu vstoupila do utkání aktivně hostující Kadaň, která v sedmé minutě vedla o dvě branky. Následující branku si připsali také domácí Louny, ale od druhé třetiny přebrali iniciativu Kadaňští, kteří během prostřední dvacetiminutovky dokázali vsítit pět branek. Ve třetí třetině přidal další branku Kadaně Stoklásek a za Slovan se dvakrát trefil Šafařík. Kadaň si tak z Loun veze první vítězství v sezóně - 4:8.

3.kolo, neděle 25.9.2022
HC Slovan Louny - Sportovní klub Kadaň  4:8  (1:2, 1:5, 2:1)
Branky a nahrávky: 17. Adámek (Kašpar, Knobloch), 36. Csonka (Šafařík, Šedivý), 46. Šafařík (Velhartický), 52. Šafařík (Csonka, Adámek) – 6. Nguyen (Machyna), 7. Stoklásek (Kulich), 21. Bartók (Cestr), 26. Cestr (Jaroš), 28. Hrdlička (Nguyen), 32. Hrdlička (Nguyen, Šmejc), 35. Holan (Hrdlička, Strunz), 44. Stoklásek (Toman). Rozhodčí: Žižka — Herles, Kalaš. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 77. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:7, 2:7, 2:8, 4:8.
HC Slovan Louny: Charvát — Knobloch, Kašpar, Kaplan, Lochovský, Hloucha, Kunrt, Šedivý — Šafařík, Kaše, Adámek, Velhartický, Tarant, Veselý, Csonka, Růžek, Szakal
Sportovní klub Kadaň: Vlček — Holan, Cestr, Novák, Strunz, Machyna, Petrásek — Šmejc, Bartók, Toman, Nguyen, Stoklásek, Kulich, Hrdlička, Jaroš, Krpenský