Kadaň jako první tým v sezóně porazila Roudnici

Redakce | 03.12.2022 | |

K a d a ň / R o u d n i c e /n L a b e m - Druhý zápas ve třech dnech na domácím ledě měli před sebou Kadaňští. Tentokrát do královského města přijela dosud neporažená Roudnice. Kadaň do utkání vlétla a ve třetí minutě už vedla 2:0. V průběhu druhé třetiny byl stav už 4:0 pro domácí, ale hosté se ještě třemi brankami dostali do hry. V poslední minutě po hezké akci skóroval domácí Macháček a uzavřel brankový stav na 5:3 a Kadaň je tak prvním týmem, který dokázal v této sezoně porazit Roudnici.

18.kolo, sobota 3.12.2022
Sportovní klub Kadaň - HC Roudnice nad Labem  5:3  (2:0, 2:3, 1:0)
Branky a nahrávky: 2. Nguyen (Hrdlička), 3. Jaroš (Stoklásek), 23. Hrdlička (Nguyen, Bartók), 27. Novák (Macháček, Novotný), 45. Macháček (Krpenský) – 27. Lauko (Horák, Kubica), 33. Kuchař (Marcin, Kubica), 36. Marcin (Kubica). Rozhodčí: Krebs — Bláha, Zíval. Vyloučení: 9:12. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 57. Průběh utkání: 4:0, 4:3, 5:3.
Sportovní klub Kadaň: Svoboda — A. Novák, Strunz, J. Novák, Machyna — Nguyen, Krpenský, Novotný, L. Bartók, Stoklásek, Hrdlička, Bárta, Macháček, Jaroš
HC Roudnice nad Labem: Kolařík — Kašička, Tintěra, Kolenatý, Kubica — Pokorný, Kuchař, Lauko, Špaldoň, Horák, Marcin