Sezónu Kadaň končí důstojným poměrem

Sabina Nováková | 19.02.2022 | |

K a d a ň / C h o m u t o v - Poslední zápas sezóny pro Kadaňské nedopadl vůbec špatně. V rámci druhého kola první série semifinálové části se na kadaňském zimním stadionu utkala podruhé Kadaň s Piráty. Ačkoliv k první přesné střele se dostal domácí kádr v čele s Lukášem Hrdličkou, Chomutov se do konce první třetiny prosadil ještě čtyřikrát. Na gólové úspěchy pak Piráti navázali ještě v sedmatřicáté minutě, když se prosadil Erik Mežnar. Dvě minuty nato se pak radovala domácí strana po druhé brance Lukáše Hrdličky, na něhož navázal v devětačtyřicáté minutě Lukáš Bartók. To ale ze strany černožlutých bylo vše. Kosmetickou úpravu na závěr provedl v padesáté minutě Milan Kostourek, a stanovil tak výsledný stav střetnutí. Chomutovští tak postupují do finále play-off krajské ligy a pro Kadaň sezóna končí. Děkujeme všem za přízeň a podporu a budeme se těšit v sezóně následující.

0.kolo, sobota 19.2.2022
Sportovní klub Kadaň - Piráti Chomutov  3:6  (1:4, 1:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 2. Hrdlička (Nguyen, Krpenský), 39. Hrdlička, 49. Bartók (Macháček) – 7. Řezníček (Mála), 13. Huňady (Badinka, Chrpa), 13. Freiberg (Mála), 20. Huňady (Mežnar, Badinka), 37. Mežnar (Dominik Badinka), 50. Kostourek (Chlouba). Rozhodčí: Biedermann – Grunt, Zítka. Vyloučení: 9:4. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 400. Průběh utkání: 1:0, 1:5, 3:5, 3:6.
Sportovní klub Kadaň: Šebek – Holan, Toman, Krása, Strunz, Chotaš, Jenček – Stoklásek, Hrdlička, Krpenský, Bartók, Mojžíš, Macháček, Nguyen, Hradecký, Novotný
Piráti Chomutov: Hanuljak – Charousek, Petrásek, Žižka, Novák, Ferbas, Bártek, Dominik Badinka – Řezníček, Chlouba, Jaroš, Mežnar, Josef Rindoš, Freiberg, D. Šilar, Mála, Kostourek, Huňady, Chrpa