Zápasy – Liga dorostu 2019/2020

Vybrat sezónu
SDO.:  soupiska | výsledky | stats. | tab. MDO.:  soupiska | výsledky | stats. | tab.
9.tř.:  soupiska | výsledky | stats. | tab. 8.tř.:  soupiska | výsledky | stats. | tab.
7.tř.:  soupiska | výsledky | stats. | tab. 6.tř.:  soupiska | výsledky | stats. | tab.
5.tř.:  soupiska | výsledky | stats. | tab. 4.tř.:  soupiska | výsledky | stats. | tab.
3.tř.:  soupiska | výsledky | stats. | tab. 2.tř.:  soupiska | výsledky | stats. | tab.

kolodatumdomácíhosté třetiny
přát. pátek 16.8. Piráti Chomutov B Litvínov B 8:2 (3:0, 3:2, 2:0)
branky a asistence domácích: Rykl (Mojžíš), Jakab (Novotný), Novotný, Novotný (Weis), Rindoš (Starý), Jenček (Rindoš), Rindoš, Strážovský
přát. sobota 24.8. Piráti Chomutov B Kralupy 4:5 (1:3, 2:1, 1:1)
branky a asistence domácích: Kroupar, Machek (Jenček), Starý (Weis), Mojžíš
přát. pondělí 26.8. Kobra Piráti Chomutov B 7:3 (2:2, 3:0, 2:1)
branky a asistence hostů: Černý (Novotný), Starý (Machek), Mahmutovič (Jenček)
1. neděle 8.9. Piráti Chomutov B Louny 18:1 (4:0, 4:1, 10:0)
branky a asistence domácích: Kulich (Rykl), Vostiňák (Spudich, Jenček), Čech (Machek, Kulich), Novotný (Jenček), Jenček (Jakab), Ekrt (Novák, Černý), Kulich, Šilar (Ekrt), Čech (Ekrt), Novák (Weis), Kulich (Spudich), Čech (Šilar, Ekrt), Ekrt (Černý), Rykl (Vostiňák), Kulich, Černý (Novotný, Jakab), Novotný (Černý)
2. sobota 14.9. Ústí n/L Piráti Chomutov B 1:6 (0:2, 1:3, 0:1)
branky a asistence hostů: Novotný (Starý, Černý), Novotný, Vostiňák, Machek (Weis), Jenček (Novotný, Jakab), Novotný
3. neděle 15.9. Piráti Chomutov B Litvínov B 10:9 (6:2, 3:3, 1:4)
branky a asistence domácích: Mahmutovič (Jenček, Jakab), Svoboda T. (Šilar, Spudich), Novotný (Poch, Černý), Rykl (Mahmutovič), Černý (Vasilovski), Černý (Rusín, Novotný), Černý (Novotný), Spudich (Šilar), Poch (Spudich, Jakab), Jenček (Novotný, Rusín)
4. neděle 22.9. Piráti Chomutov B Bílina 14:1 (4:0, 6:0, 4:1)
branky a asistence domácích: Rykl (Jakab), Rykl (Šilar), Rindoš (Mojžíš, Jenček), Černý (Novotný), Rusín (Šilar), Rusín (Šilar), Mojžíš (Rindoš), Šilar (Starý), Novotný, Jakab (Černý), Novotný (Černý), Starý (Šilar), Strážovský J. (Jenček), Jenček (Husinecký)
5. sobota 28.9. Litoměřice Piráti Chomutov B 3:6 (2:1, 0:1, 1:4)
branky a asistence hostů: Kovár (Černý), Černý (Weis, Novotný), Rindoš, Černý (Novotný, Rindoš), Novák (Mojžíš, Starý), Mojžíš (Černý)
6. neděle 29.9. Louny Piráti Chomutov B 4:5 (0:2, 1:1, 3:2)
branky a asistence hostů: Rindoš (Novotný), Rusín (Poschl), Vasilevski (Rindoš), Jenček (Jakab), Vasilevski
7. neděle 6.10. Piráti Chomutov B Ústí n/L 4:3 (1:0, 1:2, 2:1)
branky a asistence domácích: Novotný (Rykl), Rindoš (Badinka Dom.), Jenček (Jakab, Badinka Dan.), Černý (Novotný)
8. sobota 12.10. Litvínov B Piráti Chomutov B 5:0  
9. neděle 13.10. Bílina Piráti Chomutov B 2:10 (1:4, 0:4, 1:2)
branky a asistence hostů: Starý (Ekrt), Spudich (Starý, Ekrt), Vasilevski (Žižka), Spudich (Jenček), Novotný (Černý), Jenček (Ekrt), Šugár (Vasilevski), Černý (Šugár), Starý (Novotný), Jenček (Spudich)
10. neděle 20.10. Piráti Chomutov B Litoměřice 3:1 (2:0, 0:1, 1:0)
branky a asistence domácích: Mojžíš (Poch, Jenček), Mojžíš (Jenček), Valevaty (Černý)
11. neděle 3.11. Piráti Chomutov B Litvínov B 3:2 (2:0, 1:1, 0:1)
branky a asistence domácích: Jenček (Novotný), Spudich (Mojžíš), Strážovský J. (Novotný)
12. neděle 10.11. Litoměřice Piráti Chomutov B 4:8 (1:4, 2:1, 1:3)
branky a asistence hostů: Šilar (Šugár), Pavlák (Šugár), Šilar (Pavlák), Šilar (Šugár), Pavlák (Šilar, Strážovský J.), Perný (Mojžíš), Novotný (Jenček, Spudich), Novák
13. neděle 17.11. Piráti Chomutov B Děčín 11:30  
14. pátek 22.11. Karlovy Vary B Piráti Chomutov B 17:00  
15. neděle 24.11. Piráti Chomutov B Ostrov n/O 11:30  
16. sobota 30.11. Cheb Piráti Chomutov B    
17. neděle 8.12. Piráti Chomutov B Plzeň B    
20. středa 11.12. Děčín Piráti Chomutov B 18:30  
18. neděle 15.12. Litvínov B Piráti Chomutov B    
19. sobota 21.12. Piráti Chomutov B Litoměřice    
21. neděle 5.1. Piráti Chomutov B Karlovy Vary B    
22. sobota 11.1. Ostrov n/O Piráti Chomutov B    
23. neděle 19.1. Piráti Chomutov B Cheb    
24. neděle 26.1. Plzeň B Piráti Chomutov B    
25. neděle 2.2. Piráti Chomutov B Litvínov B    
26. neděle 9.2. Litoměřice Piráti Chomutov B    
27. neděle 16.2. Piráti Chomutov B Děčín    
28. sobota 22.2. Karlovy Vary B Piráti Chomutov B    
29. neděle 1.3. Piráti Chomutov B Ostrov n/O    
30. sobota 7.3. Cheb Piráti Chomutov B    
31. neděle 15.3. Piráti Chomutov B Plzeň B    
 
 


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM