Z ledu Roudnice bere Kadaň tři body

Redakce | 20.01.2024 | |

R o u d n i c e n / L a b e m / K a d a ň - Do Roudnice jela Kadaň ve značně okleštěné sestavě pouze se čtyřmi obránci a bez dvou nejproduktivnějších hráčů Vrtka a Hrdličky. Ani Roudnice nenastoupila v plné sestavě a to kvalitě hokeje ubralo. Černožlutí se v první třetině dostali rychle do vedení, když se čtyřikrát prosadila první formace. Ve druhé třetině Kadaň kupila chyby a Roudnice dokázala stáhnout ztrátu na 3:5. Ve třetí třetině vsítila Kadaň ještě dvě branky a dokázala tak zvítězit 3:7. Další zápas sehrají černožlutí již zítra od 15 hodin na domácím kluzišti proti Bílině.

25.kolo, sobota 20.1.2024
HC Roudnice nad Labem - Sportovní klub Kadaň  3:7  (1:4, 2:1, 0:2)
Branky a nahrávky: 14. Růžek (Lauko), 31. Horák (Adelt, Kopecký), 37. Kubica (Růžek, Fengl) – 4. Kulich (Konášek, Šilar), 9. Kulich (Šilar, Konášek), 14. Kulich (Šilar, Konášek), 15. Šilar (Psar, Konášek), 23. Mojžíš (Cestr), 52. Toman (Šmejc), 60. Černý. Rozhodčí: Čamra — Brňák, Janda. Vyloučení: 1:5. Využití: . V oslabení: . Diváci: 58. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:5, 3:5, 3:7.
HC Roudnice nad Labem: Mařík — Vejl, Horák, Kopecký, Adelt, Fengl — Jelínek, Kubica, Růžek, Dykast, Lauko, Kuchař
Sportovní klub Kadaň: Gerstner — Vá. Cestr, Machyna, Psar, Toman — Černý, Šilar, Macháček, Konášek, Iljuk, Kulich, Novotný, Šmejc, Mojžíš