včera

Jsme rádi, že jsme ligu zachránili, oddychl si po zápase střelec Jan Tomeček

Kadaň - Přestože Trhači vsítili první branku a dvakrát v utkání vedli, nakonec prohráli nad Litoměřicemi 3:2 po prodloužení. Jedním ze dvou střelců byl Jan Tomeček, který vstřelil druhou kadaňskou branku.

včera

Trhači získávají bod a zůstávají ve WSM lize

K a d a ň - Trhači k definitivní záchraně potřebovali alespoň bod. Už v 7. minutě šli po brance Matěje Zadražila do vedení. Stadion sice vyrovnal, ale v úvodu třetí třetiny se prosadil Jan Tomeček. I na tuto branku hosté našli odpověď a...

22.2.2017

Pincovi puk vypadl, tak jsem ho dorazil do brány, popisuje svoji branku Martin Osmík

Most/Kadaň - Trhači podlehli Mostu 6:3 a Most stáhl náskok Kadaně na deset bodů. Černožlutí sice vedli, jenže se jim nepovedla druhá třetina a Most se už nevzdal vedení. Jedním ze tří střelců je Martin Osmík.

22.2.2017

Trhači podlehli Mostu o tři branky

Most/Kadaň - Ve druhém kole skupiny o udržení ve WSM lize Trhači podlehli Mostu 6:3, i když po první třetině vedli 1:0. Ve druhém dějství Mostečané vsítili tři branky a do brány se místo Jana Strmeně postavil Tadeáš Dvořák, který inkasoval...

před 2 dny

V sobotu se Trhači představí poprvé doma, kde se utkají s Litoměřicemi

Kadaň – K prvnímu domácímu zápasu v play out nastoupí Trhači proti Litoměřicím. V minulém kole podlehla Kadaň Mostu, Litoměřice vyhrály nad Havířovem. Jak dopadne toto...>> Celý článek

21.2.2017

Ve středu zajíždějí Trhači do Mostu k důležitému zápasu

Kadaň – Na programu je již 2. kolo play out WSM ligy a Kadaň se utká s Mostem. Bude to velmi důležitý zápas, protože Most je pořád ve hře. Pokud by kadaňští vyhráli,...>> Celý článek

18.2.2017

Trhači vezou z Havířova tři body, přičemž ani jednou neinkasovali

Havířov/Kadaň - Do play out vstoupila Kadaň výhrou nad Havířovem 3:0. V každé třetině vsítili Trhači jednu branku, konkrétně se trefili Matěj Zadražil, Darek Hejcman a...>> Celý článek

17.2.2017

K prvnímu zápasu play out zajíždějí Trhači do Havířova

Kadaň – Je to tu! Už tuto sobotu zajíždí Kadaň do Havířova, k prvnímu zápasu v bojích o umístění. Jak se povede kadaňským hokejistům proti Havířovu, který v základní...>> Celý článek