před 2 dny

Jan Strmeň: Druhý gól Ústí byl velice smolný.

Kadaň - Ve včerejším utkání Kadaň prohrála 3:0 s ústeckým Slovanem, přesto Jan Strmeň podával v bráně skvělé výkony. Vychytal několik gólových šancí Ústí a zabránil tak dalším brankám.

před 3 dny

Ruka drží, ale ještě ji moc nedůvěřuji, říká navrátilec do sestavy Dominik Tejnor

Kadaň - Druhý den, druhý zápas. Tentokrát přivítala Kadaň tým z krajského města Ústí nad Labem. Od začátku byl Slovan lepším mančaftem, 47 vteřin po vhození úvodního buly se Ústí ujalo vedení, a tak to bylo celé utkání. Trhači podlehli...

před 3 dny

Trhači podlehli Slovanu 0:3

K a d a ň - Druhý zápas bohužel Trhačům nevyšel. Už po 47 vteřinách inkasovali a po dvou třetinách svítilo na světelné tabuli skóre 0:3. Domácí se sice snažili o čestný úspěch, ale Soukup několika důležitými zákroky podržel svůj tým.

13.1.2017

V závěru jsme udělali hloupou chybu, kterou soupeř potrestal, lituje Michal Vachovec

Kadaň - V dohrávce 29. kola se Trhačům podařilo získat dva body. Do 58. minuty černožlutí vedli, poté vyrovnal bývalý hráč Trhačů Jan Berger. Zápas se dostal do prodloužení, ve kterém byla lepší Kadaň. Utkání rozhodl karlovarský útočník...

13.1.2017

Kadaň zdolala Přerov 2:1 v prodloužení

K a d a ň - Úvodní gól zápasu vstřelil v 17. minutě Hejcman. Trhači těsné vedení dlouho drželi, v závěru však při dvojnásobné výhodě srovnal Berger. Kadaňští rozhodli v...>> Celý článek

13.1.2017

Týden hokeje v Kadani! Dorazte s dětmi na zimák

Přijďte v úterý 24.1. od 17:00 na Zimní stadion města Kadaně na akci Týden hokeje. Jedná se o skvělou příležitost, kdy si vaše děti mohou vyzkoušet, jaké to je být...>> Celý článek

12.1.2017

Kadaňské hokejové žně! V pátek přivítáme Přerov, o den později Ústí

K a d a ň - Ve středu Trhači vybojovali cenný bod ve Frýdku-Místku, již v pátek a v sobotu se opět představí před domácím publikem. Nejprve vyzveme přerovské Zubry,...>> Celý článek

11.1.2017

Mrzí nás, že jsme neurvali více bodů, ale jsme rádi i za jeden, smutní střelec dvou gólů Darek Hejcman

Frýdek Místek/Kadaň - Trhači si z dalekého Frýdku Místku odvážejí pouhý bod, když prohráli v nájezdech 4:3. Dvakrát černožlutí v zápase vedli, dvěma góly přispěl Darek...>> Celý článek

11.1.2017

Trhači vezou bod z Frýdku-Místku za prohru 4:3 po nájezdech

Prvního gólu se 1392 diváků v hale Polárka dočkalo v 17. minutě, když šli domácí do vedení. Černožlutí zabojovali a v průběhu druhé periody dokázali dvěma góly Darka...>> Celý článek

Archiv článků

Mládež

13.1.2017

Přijďte v úterý 24.1. od 17:00 na Zimní stadion města Kadaně na akci Týden hokeje. Jedná se o skvělou příležitost, kdy si vaše děti mohou vyzkoušet, jaké to je být >> Celý článek