Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2016 byly zveřejněny tyto aktuality:

20.12.David Kaše v reprezentaciKadaňský odchovanec David Kaše byl nominován do reprezentace U20 a zítra odlétá do Kanady na mistrovství světa juniorů. Davidovi, ale i celé české reprezentaci držíme palce. Davide, ať se ti daří. Pro kadaňský hokej je to obrovský úspěch!!
9.12.Onlajny.comProvozovatel onlajny.com se omlouvá za dočasnou nedostupnost domény pro některé uživatele. Během této doby můžete využít alternativní doménu onlajny.com.onlajny.net. Děkujeme za pochopení.
5.12.Charitativní týden WSM LigyPřipojte se k aukci a pomožte získat peníze pro Klokánek! V této aukci můžete získat nejen předměty s tématikou Trhačů!
2.12.Ondra Kaše se dočkal Ondřej Kaše se dočkal. V zápase s Vancouverem Canucks zaznamenal pět střel, z toho jedna byla gólová, čas strávený na ledě měl 15:31.Ondra výborně oklamal obránce a zmátl brankáře. Obkroužil branku, poslal puk před branku a jeden z domácích hráčů si puk srazil do brány, to nemění nic na tom, že Ondra v čase 34:35 zaznamenal svůj první gól v NHL. Ondro, moc gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů do dalších zápasů!!


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM