Nábor dětí

SPORTOVNÍ KLUB KADAŇ
ODDÍL LEDNÍHO HOKEJE

Chceš se věnovat nejpopulárnějšímu sportu v České republice, v zemi mistrů světa a olympijských vítězů ?
Přijď na nábor mladých hokejistů SK Kadaň


Kvalifikovaní a zkušení trenéři
O mládež se stará tým profesionálních, kvalifikovaných a zkušených trenérů. Tréninkový program zaručuje dětem všestrannou sportovní přípravu. Tréninky probíhají pravidelně ve středu a ve čtvrtek od 16:45 (příchod v 16:00), v sobotu a neděli od 08:30 (příchod v 08.00).

Velmi dobré zázemí
V současné době poskytuje klub odpovídající zázemí pro kvalitní přípravu na led, v létě tělocvična na 3 ZŠ a samotná plocha v areálu zimního stadionu.

Finanční nenáročnost
Všeobecný názor, že lední hokej je pro rodiče drahá záležitost, není zcela na místě. Začínající hráče lze vybavit vším v řádu stokorun! Pro začátek není nutná kompletní a už vůbec ne nová nebo dokonce špičková výstroj. Se vším Vám na začátku ochotně poradí zkušení trenéři. Klub a sponzoři se významnou měrou podílejí na financování nákladů, spojených s provozováním tohoto sportu. Výstroj a výzbroj do 3. třídy zapůjčíme. Příspěvek do klubu je v přípravce pouhých 500 Kč na rok!! (Příspěvky 2.-3. třída 1000 Kč, 4. třída 2000 Kč a od mladších žáků 4000 Kč za rok, což je 333 Kč měsíčně)

Ulehčení pro začínající hráče
SK Kadaň se rozhodl ulehčit začínajícím hráčům vstup do tohoto sportu tak, že:
- každému hráči, který nastoupí do přípravy na led, zapůjčíme hokejové brusle, přilbu a hokejku
- po absolvování základního kurzu zapůjčíme hráči hokejovou výstroj
- každý hráč klubu obdrží průkaz, se kterým může zadarmo navštěvovat
veřejné bruslení a zápasy A družstva mužů

Jako hokejista...
Hokej je sport, při kterém se od raného věku pozitivně formuje osobnost mladého člověka, učí ho pevnému režimu, cestování a budování své pozice v kolektivu. Naučí se prohrávat i vyhrávat, snášet bolest a nespravedlnost, pocity které ke sportovní kolektivní hře patří. Odměnou za tuto dřinu pro něj bude krásně prožité mládí plné vzpomínek a kamarádství, které mnohdy trvá celý život. SK Kadaň pro své hráče pravidelně pořádá zájezdy do: Francie,Švédska, Německa, Finska…. Kde nejen hrajme hokej, ale cestujeme za poznáním.

Hokejová kariéra
SK Kadaň velice úzce spolupracuje s hokejovou akademií Piráti Chomutov, pokud se hokeji budete věnovat naplno, dostane vaše dítě šanci nastoupit do programu akademie a zde se dále rozvíjet ve své hokejové kariéře.

Kurz bruslení
Součástí tréninku přípravky je kurz bruslení pro děti, který je určen pro ty, kteří se chtějí naučit jen bruslit a nechtějí dál pokračovat jako hráči hokeje.

Kontakty a informace
Jindřich Štefan, tel. 722 678 011, stefanjindrich@seznam.cz - trenér přípravky
Roland Wágner tel. 777 805 290, rolandwagner@seznam.cz - šéftrenér mládežeGenerální partneři

© 2013 - 2024   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM