Nábor dětí

SPORTOVNÍ KLUB KADAŇ
ODDÍL LEDNÍHO HOKEJE

Chceš se věnovat nejpopulárnějšímu sportu v České republice, v zemi mistrů světa a olympijských vítězů ?
Přijď na nábor mladých hokejistů SK Kadaň


Kvalifikovaní a zkušení trenéři
O mládež se stará tým profesionálních, kvalifikovaných a zkušených trenérů. Tréninkový program zaručuje dětem všestrannou sportovní přípravu. Tréninky probíhají pravidelně ve čtvrtek od 16:00, v sobotu a neděli dopoledne podle volného ledu.viz rozpis ledů.

Velmi dobré zázemí
V současné době poskytuje klub odpovídající zázemí pro kvalitní přípravu na led, v létě tělocvična na 3 ZŠ, koupaliště a samotná plocha v areálu ZS.

Finanční nenáročnost
Všeobecný názor, že lední hokej je pro rodiče drahá záležitost, není zcela na místě. Začínající hráče lze vybavit vším v řádu stokorun! Pro začátek není nutná kompletní a už vůbec ne nová nebo dokonce špičková výstroj. Se vším Vám na začátku ochotně poradí zkušení trenéři. Klub a sponzoři se významnou měrou podílejí na financování nákladů, spojených s provozováním tohoto sportu. Na první sezónu vám zapůjčíme výstroj i výzbroj (oproti vratné záloze). Příspěvky jsou do čtvrté třídy 300 Kč na rok.

Ulehčení pro začínající hráče
SK Kadaň se rozhodl ulehčit začínajícím hráčům vstup do tohoto sportu tak, že:
- každému hráči, který nastoupí do přípravy na led, zapůjčíme hokejové brusle, přilbu a hokejku
- po absolvování základního kurzu zapůjčíme hráči hokejovou výstroj
- každý hráč klubu obdrží průkaz, se kterým může zadarmo navštěvovat
veřejné bruslení, koupaliště a zápasy A družstva mužů

Jako hokejista...
Hokej je sport, při kterém se od raného věku pozitivně formuje osobnost mladého člověka, učí ho pevnému režimu, cestování a budování své pozice v kolektivu. Naučí se prohrávat i vyhrávat, snášet bolest a nespravedlnost, pocity které ke sportovní kolektivní hře patří. Odměnou za tuto dřinu pro něj bude krásně prožité mládí plné vzpomínek a kamarádství, které mnohdy trvá celý život. SK Kadaň pro své hráče pravidelně pořádá zájezdy do: Francie,Švédska, Německa, Finska…. Kde nejen hrajme hokej, ale cestujeme za poznáním.

Hokejová kariéra
SK Kadaň velice úzce spolupracuje s hokejovou akademií Piráti Chomutov, pokud se hokeji budete věnovat naplno, dostane vaše dítě šanci nastoupit do programu akademie a zde se dále rozvíjet ve své hokejové kariéře.

Kontakty a informace
Jindřich Štefan, tel. 722 678 011 trenér přípravky
Roland Wágner tel. 777 805 290, rolandwagner@seznam.cz - šéftrenér mládeže



Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM