Výsledkový servis

SEZONA:2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BEN CEB FRM HAV JIH KAD KLA LTM POR PRE PRO SLA TRE UNL VSE
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

24 17.11.2018 Slavia Třebíč 2:5
24 17.11.2018 Přerov Ústí n/L 0:1
24 17.11.2018 Poruba Vsetín 4:5
24 17.11.2018 Prostějov Kladno 2:3p
24 17.11.2018 Benátky n/J Frýdek-Místek 3:2sn
24 17.11.2018 Jihlava Litoměřice 5:2
23 14.11.2018 Třebíč Jihlava 0:1
23 14.11.2018 Ústí n/L Slavia 2:4
23 14.11.2018 Frýdek-Místek Vsetín 5:4
23 14.11.2018 Litoměřice Benátky n/J 2:1p
23 14.11.2018 Kladno Č.Budějovice 2:3
23 14.11.2018 Havířov Přerov 2:1p
23 14.11.2018 Kadaň Prostějov 2:6
22 12.11.2018 Jihlava Ústí n/L 3:1
22 12.11.2018 Č.Budějovice Kadaň 5:0
22 12.11.2018 Benátky n/J Třebíč 3:4sn
22 12.11.2018 Poruba Frýdek-Místek 2:3
22 12.11.2018 Slavia Havířov 2:3p
22 12.11.2018 Přerov Kladno 3:2
21 03.11.2018 Kladno Slavia 3:2p
21 03.11.2018 Litoměřice Poruba 5:3
21 03.11.2018 Kadaň Přerov 3:4
21 03.11.2018 Prostějov Č.Budějovice 5:3
21 03.11.2018 Havířov Jihlava 0:3
21 03.11.2018 Třebíč Vsetín 6:2
21 02.11.2018 Ústí n/L Benátky n/J 5:2
20 31.10.2018 Benátky n/J Havířov 2:4
20 31.10.2018 Vsetín Ústí n/L 4:2
20 31.10.2018 Jihlava Kladno 2:1
20 31.10.2018 Frýdek-Místek Litoměřice 4:2
20 31.10.2018 Poruba Třebíč 3:5
20 31.10.2018 Slavia Kadaň 2:3sn
20 31.10.2018 Přerov Prostějov 4:3sn
18 30.10.2018 Frýdek-Místek Ústí n/L 6:2
16 29.10.2018 Benátky n/J Č.Budějovice 2:1
19 27.10.2018 Ústí n/L Poruba 3:5
19 27.10.2018 Kladno Benátky n/J 5:1
19 27.10.2018 Havířov Vsetín 4:1
19 27.10.2018 Kadaň Jihlava 3:5
19 27.10.2018 Prostějov Slavia 3:6
19 27.10.2018 Č.Budějovice Přerov 3:1
19 27.10.2018 Třebíč Frýdek-Místek 6:0
18 24.10.2018 Benátky n/J Kadaň 1:3
18 24.10.2018 Jihlava Prostějov 8:2
18 24.10.2018 Poruba Havířov 2:4
18 24.10.2018 Litoměřice Třebíč 3:2
18 24.10.2018 Vsetín Kladno 2:1sn
18 24.10.2018 Slavia Č.Budějovice 2:3p
17 22.10.2018 Č.Budějovice Jihlava 4:1
17 22.10.2018 Prostějov Benátky n/J 5:1
17 22.10.2018 Ústí n/L Litoměřice 2:4
17 22.10.2018 Poruba Kladno 5:2
17 22.10.2018 Přerov Slavia 5:0
17 22.10.2018 Kadaň Vsetín 1:2sn
17 22.10.2018 Havířov Frýdek-Místek 6:3
16 20.10.2018 Litoměřice Havířov 3:0
16 20.10.2018 Poruba Kadaň 8:2
16 20.10.2018 Frýdek-Místek Kladno 5:6p
16 20.10.2018 Třebíč Ústí n/L 4:3p
16 20.10.2018 Vsetín Prostějov 6:3
16 20.10.2018 Jihlava Přerov 5:0
15 17.10.2018 Třebíč Havířov 1:2
15 17.10.2018 Benátky n/J Přerov 4:0
15 17.10.2018 Vsetín Č.Budějovice 2:3
15 17.10.2018 Jihlava Slavia 3:0
15 17.10.2018 Frýdek-Místek Kadaň 6:3
15 17.10.2018 Poruba Prostějov 2:5
15 17.10.2018 Litoměřice Kladno 3:2
14 15.10.2018 Č.Budějovice Poruba 8:1
14 15.10.2018 Havířov Ústí n/L 6:3
14 15.10.2018 Kadaň Litoměřice 3:1
14 15.10.2018 Slavia Benátky n/J 4:2
14 15.10.2018 Kladno Třebíč 5:0
14 15.10.2018 Prostějov Frýdek-Místek 2:3
14 15.10.2018 Přerov Vsetín 1:2p
13 13.10.2018 Ústí n/L Kladno 4:8
13 13.10.2018 Benátky n/J Jihlava 1:4
13 13.10.2018 Litoměřice Prostějov 4:5
13 13.10.2018 Frýdek-Místek Č.Budějovice 2:5
13 13.10.2018 Poruba Přerov 1:4
13 13.10.2018 Vsetín Slavia 3:2p
13 13.10.2018 Třebíč Kadaň 4:1
12 10.10.2018 Jihlava Vsetín 1:2
12 10.10.2018 Prostějov Třebíč 6:3
12 10.10.2018 Kadaň Ústí n/L 2:1
12 10.10.2018 Kladno Havířov 3:2
12 10.10.2018 Č.Budějovice Litoměřice 4:5sn
12 10.10.2018 Přerov Frýdek-Místek 5:3
12 10.10.2018 Slavia Poruba 7:4
24 09.10.2018 Č.Budějovice Havířov 5:1
11 06.10.2018 Ústí n/L Prostějov 4:5
11 06.10.2018 Frýdek-Místek Slavia 5:6
11 06.10.2018 Litoměřice Přerov 4:3
11 06.10.2018 Poruba Jihlava 3:2sn
11 06.10.2018 Havířov Kadaň 3:5
11 06.10.2018 Vsetín Benátky n/J 5:1
11 06.10.2018 Třebíč Č.Budějovice 4:3sn
41 05.10.2018 Litoměřice Přerov 4:1
10 03.10.2018 Benátky n/J Poruba 3:4sn
10 03.10.2018 Jihlava Frýdek-Místek 3:2
10 03.10.2018 Č.Budějovice Ústí n/L 4:2
10 03.10.2018 Prostějov Havířov 5:0
10 03.10.2018 Slavia Litoměřice 2:0
10 03.10.2018 Kadaň Kladno 0:3
10 03.10.2018 Přerov Třebíč 3:1
9 29.09.2018 Kladno Prostějov 3:2
9 29.09.2018 Ústí n/L Přerov 2:3
9 29.09.2018 Frýdek-Místek Benátky n/J 3:4
9 29.09.2018 Litoměřice Jihlava 4:3p
9 29.09.2018 Havířov Č.Budějovice 4:2
9 29.09.2018 Vsetín Poruba 6:2
9 29.09.2018 Třebíč Slavia 2:1sn
8 26.09.2018 Vsetín Frýdek-Místek 3:2
8 26.09.2018 Benátky n/J Litoměřice 4:2
8 26.09.2018 Jihlava Třebíč 6:3
8 26.09.2018 Č.Budějovice Kladno 3:0
8 26.09.2018 Slavia Ústí n/L 2:1
8 26.09.2018 Prostějov Kadaň 9:2
8 26.09.2018 Přerov Havířov 6:3
7 24.09.2018 Třebíč Benátky n/J 1:0
7 24.09.2018 Havířov Slavia 2:3
7 24.09.2018 Litoměřice Vsetín 2:3
7 24.09.2018 Frýdek-Místek Poruba 3:4
7 24.09.2018 Kadaň Č.Budějovice 1:4
7 24.09.2018 Kladno Přerov 5:3
7 24.09.2018 Ústí n/L Jihlava 3:4sn
6 22.09.2018 Poruba Litoměřice 4:5
6 22.09.2018 Benátky n/J Ústí n/L 2:7
6 22.09.2018 Slavia Kladno 4:3
6 22.09.2018 Přerov Kadaň 5:0
6 22.09.2018 Č.Budějovice Prostějov 4:3
6 22.09.2018 Vsetín Třebíč 4:3
6 22.09.2018 Jihlava Havířov 1:3
5 19.09.2018 Třebíč Poruba 2:1p
5 19.09.2018 Prostějov Přerov 1:4
5 19.09.2018 Kadaň Slavia 4:6
5 19.09.2018 Havířov Benátky n/J 3:1
5 19.09.2018 Litoměřice Frýdek-Místek 4:3
5 19.09.2018 Kladno Jihlava 2:3sn
3 18.09.2018 Ústí n/L Frýdek-Místek 1:2
5 17.09.2018 Ústí n/L Vsetín 7:3
4 15.09.2018 Frýdek-Místek Třebíč 8:2
4 15.09.2018 Poruba Ústí n/L 7:3
4 15.09.2018 Benátky n/J Kladno 3:6
4 15.09.2018 Slavia Prostějov 1:3
4 15.09.2018 Přerov Č.Budějovice 1:3
4 15.09.2018 Jihlava Kadaň 7:0
4 15.09.2018 Vsetín Havířov 2:3sn
3 12.09.2018 Č.Budějovice Slavia 5:0
3 12.09.2018 Třebíč Litoměřice 2:1
3 12.09.2018 Prostějov Jihlava 3:2
3 12.09.2018 Kadaň Benátky n/J 6:7p
3 12.09.2018 Kladno Vsetín 5:2
3 12.09.2018 Havířov Poruba 2:3
2 10.09.2018 Vsetín Kadaň 11:0
2 10.09.2018 Benátky n/J Prostějov 6:4
2 10.09.2018 Jihlava Č.Budějovice 7:0
2 10.09.2018 Litoměřice Ústí n/L 6:1
2 10.09.2018 Frýdek-Místek Havířov 0:3
2 10.09.2018 Poruba Kladno 2:1sn
2 10.09.2018 Slavia Přerov 2:4
1 08.09.2018 Kladno Frýdek-Místek 4:1
1 08.09.2018 Ústí n/L Třebíč 3:4sn
1 08.09.2018 Č.Budějovice Benátky n/J 5:1
1 08.09.2018 Kadaň Poruba 3:5
1 08.09.2018 Přerov Jihlava 5:4
1 08.09.2018 Havířov Litoměřice 4:2
1 08.09.2018 Prostějov Vsetín 6:5p

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:01x
2:01x
2:15x
2:1pp3x
2:1sn3x
3:03x
3:15x
3:28x
3:2pp2x
3:2sn2x
4:01x
4:15x
4:27x
4:35x
4:3pp2x
4:3sn2x
5:07x
5:15x
5:24x
5:34x
5:42x
6:01x
6:11x
6:23x
6:37x
6:41x
6:5pp1x
7:02x
7:32x
7:41x
8:11x
8:23x
9:21x
11:01x
0:12x
0:33x
1:23x
1:2pp1x
1:2sn1x
1:34x
1:44x
2:38x
2:3pp3x
2:3sn3x
2:45x
2:53x
2:61x
2:71x
3:43x
3:4sn4x
3:55x
3:62x
4:54x
4:5sn1x
4:61x
4:81x
5:61x
5:6pp1x
6:7pp1x

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.



Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM