Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2016 byly zveřejněny tyto aktuality:

2.12.Ondra Kaše se dočkal Ondřej Kaše se dočkal. V zápase s Vancouverem Canucks zaznamenal pět střel, z toho jedna byla gólová, čas strávený na ledě měl 15:31.Ondra výborně oklamal obránce a zmátl brankáře. Obkroužil branku, poslal puk před branku a jeden z domácích hráčů si puk srazil do brány, to nemění nic na tom, že Ondra v čase 34:35 zaznamenal svůj první gól v NHL. Ondro, moc gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů do dalších zápasů!!
5.12.Charitativní týden WSM LigyPřipojte se k aukci a pomožte získat peníze pro Klokánek! V této aukci můžete získat nejen předměty s tématikou Trhačů!
9.12.Onlajny.comProvozovatel onlajny.com se omlouvá za dočasnou nedostupnost domény pro některé uživatele. Během této doby můžete využít alternativní doménu onlajny.com.onlajny.net. Děkujeme za pochopení.
20.12.David Kaše v reprezentaciKadaňský odchovanec David Kaše byl nominován do reprezentace U20 a zítra odlétá do Kanady na mistrovství světa juniorů. Davidovi, ale i celé české reprezentaci držíme palce. Davide, ať se ti daří. Pro kadaňský hokej je to obrovský úspěch!!


Generální partneři

© 2013 - 2021   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM