Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2006 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.7.On-line přenosySpolečnost eSports.cz spouští se začátkem fotbalové ligy na serveru www.onlajny.cz podrobné on-line přenosy ze tří nejvyšších fotbalových soutěží. Dalšího vylepšení se dočkají i on-line přenosy ze tří nejvyšších hokejových soutěží, které začínají v září.
26.7.Rozpis leduPříprava na novou sezonu vrcholí !!! Po náročné letní přípravě se kadaňské týmy opět vrátí na led. Přinášíme vám rozpis ledu na týden 28.7. - 30.7.2006 a na týden 31.7. - 06.08.2006
25.7.A-tým trénujePo letní dovolené se v pondělí 24. července sešel A-tým Kadaně k prvnímu tréninku. Do čtvrtka čeká hráče ještě suchá příprava, pak již vyjedou na nově připravený led. Poslední fáze přípravy před začátkem ligy se neúčastní Jaroslav Buchal, který je po operaci rameme a k týmu se připojí nejdříve za měsíc.
4.7.Pozor fotbal!Příležitost pro aktivní fotbalové fanoušky. Sháníme redaktory a spolupracovníky pro on-line přenosy ze zápasů českých fotbalových soutěží. Pokud pravidelně navštěvujete zápasy 1. a 2. fotbalové ligy, ČFL a MSFL a chtěli byste spolupracovat s největším provozovatelem on-line přenosů na českém internetu, ozvěte se na firmazavináčesports.cz. Co požadujeme? Spolehlivost a ochotu se učit, vlastní notebook je výhodou, ale ne podmínkou. U ČFL a MSFL stačí mobilní telefon. Nabízíme zajímavé odměny a možnost další spolupráce s eSports.cz, s.r.o.


Generální partneři

© 2013 - 2024   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM