Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2017 byly zveřejněny tyto aktuality:

26.10.Klíma u A-týmuKadaňský rodák, dlouholetý hráč NHL a majitel jednoho prstenu za vítězství ve Stanleyově poháru Petr Klíma se po návratu do vlasti a po dohodě s trenéry připojil k realizačnímu týmu Trhačů. V rámci tréninkového procesu bude předávat své bohaté zkušenosti mladíkům z kadaňského kádru.
23.10.Změny termínůHned dva domácí zápasy Trhačů mají nový termín. Jen o jeden den dopředu se posouvá bitva s Havířovem, která se nově uskuteční už v pátek 27. října od 18 hodin. Souboj s Frýdkem-Místkem původně naplánovaný na závěr kalendářního roku bude sehrán už v neděli 26. listopadu od 15 hodin.
23.10.Rob zpět do BudějovicÚtočník Luboš Rob se vrací do Českých Budějovic, kde strávil celou kariéru do letního příchodu na sever Čech. Dvaadvacetiletý vnuk legendárního Jaroslava Pouzara nezískal stálé místo v Chomutově, proto nastupoval za Trhače. V jejich dresu odehrál 15 utkání WSM Ligy s bilancí tří gólů a šesti asistencí, takže byl doposud nejproduktivnějším hráčem týmu.
21.10.STŘÍDAVÉ STARTYVedení Trhačů se rozhodlo rozšířit kádr, nově je tedy trenéru Čelanskému k dispozici formou střídavých startů z Litvínova či Mostu pětice hráčů. Jedná se o obránce Martina Kokeše, Karla Šefla a Davida Šestáka, který nastoupí už proti Litoměřicím. Do útoku mohou trenéři využít Vojtěcha Kubinčáka a Tomáše Roda.
12.10.Oficiální FB WSM ligyDruhá nejvyšší soutěž připravila pro fanoušky další informační kanály – WSM Liga spustila oficiální profily na Facebooku sledujte zde a Instagramu sledujte zde.
2.10.Aukce WCH2016Již dnes ve 20:00 končí unikátní aukce originálních hraných dresů ze Světového poháru 2016 v Kanadě. V aukci můžete získat jeden ze šestnácti originálních dresů českého národního mužstva. Připojte se do aukce zde!


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM