Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2005 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.4.Boleslav posilujePrvoligový klub Mladá Boleslav získal další posilu. Z pražské Slavie přichází obránce Petr Braniš, jenž uplynulou sezonu odehrál v dresu Berouna.
23.4.Brankář Turek zůstáváGólmanská legenda Roman Turek se rozhodl zrušit smlouvu v týmu NHL Calgary Flames a novou podepíše s týmem HC České Budějovice. Tedy s celkem, kterému letos pomohl zpět do extraligy.
21.4.Nový trenér v JihlavěNovým trenérem Dukly Jihlava se stal bývalý hokejový reprezentant Milan Chalupa. Jednapadesátiletý kouč, který největší část své kariéry strávil právě v Jihlavě, převezme mužstvo po Richardu Fardovi. První nabídku prý Milan Chalupa dostal od Dukly už před třemi lety, tehdy měl ovšem platnou smlouvu s Třebíčí. Tentokrát už dohodě nic nebránilo.
19.4.Titul vybojovala FTVSMinulý týden proběhlo akademické mistrovství republiky. Vítězem se stal celek pražské UK FTVS Praha, který porazil ve finále MU FSpS Brno 2:0. Barvy vítězů hájil současný obránce SK Kadaně Radek hlavatý spolu s našimi odchovanci Viktorem Mojdlem a Tomášem Macalíkem.
14.4.MS´18 online!V Plzni a Č.Budějovicích probíhá MS hráčů do 18 let. Na webu hcplzen.cz můžete sledovat podrobné zpravodajství, na adrese onlajny.cz pak budeme přinášet podrobné online přenosy ze zápasů české reprezentace a změny stavu z ostatních zápasů.
6.4.Nový trenér BoleslaviPrvoligová Mladá Boleslav má nového trenéra. Roční smlouvu s klubem podepsal bývalý reprezentant Jiří Látal. Někdejší zadák Sparty, Trenčína, Olomouce či Philadelphie se k trenérské činnosti vrací po dvouleté odmlce, jeho asistentem bude Petr Haken. Látal ve funkci střídá Petra Kaňkovského, jenž se bude v klubu věnovat manažerské práci.


Generální partneři

© 2013 - 2024   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM