Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2007 byly zveřejněny tyto aktuality:

28.4.KoupalištěOd soboty 28.4.2007 je pro veřejnost otevřeno kadaňské koupaliště. Otevírací doba je od 9:00 do 19:00 hodin.
18.4.OdkazyV sekci odkazů na kluby 1.ligy byly přidány oficiální stránky tří prvoligových nováčků - HC Most, HC Draci Šumperk a HC Vrchlabí.
13.4.OmluvaVelice se omlouváme se všem návštěvníkům webu za opětovné výpadky webu způsobené poruchami serveru. Připravujeme brzké stěhování webů na nové servery u jiné firmy. Děkujeme za Vaši trpělivost.
11.4.MS do 18 letVe středu 11. dubna začíná ve finských městech Tampere a Rauma mistrovství světa do 18 let. Ze všech zápasů českého a slovenského týmu a z vyřazovacích bojů vám redaktoři eSports.cz Jakub Mezlík a Luboš Jaroš (jediní čeští novináři v dějišti) na www.onlajny.cz přinesou podrobné on-line přenosy. Z ostatních zápasů pak můžete živě sledovat změny stavu.
10.4.Trenér Jindřich Setikovský zůstává trenérem Šumperka, který bude v příští sezóně hrát první ligu. Rozhodl se tak pokračovat u mužstva, které převzal po svém odchodu z Kadaně. S vedením klubu se dohodl na roční smlouvě. Více na stránkách týmu HC Draci.
10.4.Kolda v MostěLadislav Kolda se stal novým trenér dalšího prvoligového nováčka z Mostu. Smlouvu by měl na severu Čech podepsat Kolda ve čtvrtek. Informaci přinesl server www.hokej.cz
4.4.Nový chat pro fanouškyPřipravili jsme pro vás novou službu v podobě hokejového chatu. Je to určeno hlavně pro příznivce diskuzních fór a vášnivé diskutéry. VSTOUPIT MŮŽETE ZDE.


Generální partneři

© 2013 - 2024   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM