Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2018 byly zveřejněny tyto aktuality:

26.4.Čajka nasměroval U18 do SFSvětový šampionát hráčů do osmnácti let dospěl do play-off a v něm odehrál zřejmě životní zápas Petr Čajka. Kadaňský rodák ve čtvrtfinále s Kanadou nejprve asistoval u první trefy českého týmu, tu vítěznou už vstřelil sám. Mladí Češi vyhráli 2:1 a v semifinále narazí na USA.
23.4.Čajka na MS bodovalNa právě probíhajícím šampionátu hráčů do 18 let v Rusku má kadaňský hokej zastoupení. Místní rodák Petr Čajka, jenž působí ve švýcarském Zugu, naskočil do všech tří utkání českého týmu a ve třetím duelu proti Francie poprvé bodoval, když asistoval u sedmého gólu. Soubor kouče Davida Bruka na turnaji poprvé vyhrál, Francii porazil 9:2.
13.4.D. Kaše poprvé skórovalVe třetím utkání v barvách české seniorské reprezentace se kadaňský odchovanec David Kaše premiérově střelecky prosadil, když ve francouzském Amiens vyrovnával souboj s domácím výběrem na průběžných 2:2. Češi nakonec vyhráli 5:2 a čeká je sobotní odveta.
10.4.D. Kaše v "A" týmu ČRDo přípravy českého národního týmu se zapojil kadaňský odchovanec David Kaše.
5.4.O. Kaše opět bodovalÚtočník Ondřej Kaše bodoval ve třetím startu za sebou a rozdílovým gólem přispěl k triumfu Anaheimu 3:1 nad Minnesotou a také definitivní jistotě účasti Kačerů v play off. Kaše v čase 56:04 dosáhl na jubilejní 20. branku v sezoně a byl vyhlášen druhou hvězdou utkání.
2.4.O. Kaše se znovu trefilOndřej Kaše vstřelil v nedělním utkání NHL vítězný gól v prodloužení, kterým dokonal obrat hokejistů Anaheimu proti Coloradu z 1:3 na 4:3, a byl vyhlášen nejlepším hráčem večera.
1.4.O. Kaše znovu bodovalOndřej Kaše zažívá životní sezonu – tentokrát se blýskl dvěma asistencemi a pomohl Anaheimu k výhře 2:1 nad Los Angeles. Mladý útočník má v této sezoně NHL po 62 zápasech skvělou bilanci 18+18.


Generální partneři

© 2013 - 2024   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM