Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2019 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.4.Bronzová medaile

Česká reprezentace v rámci Evropského poháru do 16 let v Příbrami skončila na třetím místě. V semifinálovém utkání nad Finskem český výběr podlehl za stavu 2:4. V boji o bronz již Česká republika vyzrála nad Rakušankami 3:1.

Lucie Gruntová 6 (4+2)

Anna Kalová 2 (2+0)

Karolína Veverková 1 (1+0)

25.4.Rozhovor s K. VeverkovoVšechny tři kadaňské hokejistky mají za sebou gólovou radost na Evropském poháru do 16 let v Příbrami. A právě s jednou z nich, Karolínou Veverkovou, si můžete přečíst rozhovor zde. České reprezentantky čeká 24. dubna třetí utkání s Japonskem, které rozhodne o postupu českého výběru do semifinále.
23.4.Kadaňské hráčky bodují!V rámci Evropského poháru žen do 16 let v Příbrami české reprezentantky sehrály na Velikonoce duel s Maďarskem, ve kterém se gólově prosadily Veronika Kalová a Lucie Gruntová a utkání nakonec vyhrály 7:1. Den nato, v úterý 23. dubna, domácí reprezentantky čekalo střetnutí s Francií. V tomto zápase přesně zamířily rovnou všechny tři kadaňské hráčky. Veronika Kalová, Karolína Veverková a Lucie Gruntová tak přispěly k vítězství nad Francouzkami 8:1.
18.4.Kadaňské dívky v U16V rámci Mezinárodního turnaje ženských reprezentací do šestnácti let v Příbrami se k českému kádru připojí tři kadaňské hokejistky. České barvy budou hájit Karolína Veverkova, Anna Kalová a Lucie Gruntova! Turnaj startuje 22. dubna. V tento den české reprezentantky naskočí hned proti Maďarsku, a to v 15:30.


Generální partneři

© 2013 - 2024   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM