Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2004 byly zveřejněny tyto aktuality:

26.5.Appel ve SlovanuÚtočník David Appel, který před dvěma lety natřílel v kadaňském dresu 12 branek ve 25 utkáních, je podle serveru hokej.cz na zkoušce ve Slovanu Bratislava, loňském mistru slovenské extraligy. Do konce srpna se rozhodne, zda s ním Slovan podepíše dlouhodobější kontrakt.
18.5.Horčička do ChomutovaKadaňská jednička mezi tyčemi odchází do Chomutova. Pětadvacetiletý gólman dnes podepsal smlouvu u našeho okresního rivala a stal se tak během krátké doby již druhým brankářem, který se stěhoval do Chomutova. Informaci přinesl klubový web Chomutova.
15.5.Mareček, Sedlák PanteryObránce Pavel Mareček, který loni hostoval v Kadani z Hradce Králové, a bývalý kadaňský útočník Přemysl Sedlák budou v příští sezóně hájit barvy havířovských Panterů.
14.5.Milan VobořilObránce Milan Vobořil bude v nadcházející sezóně hájit barvy SK Kadaň. Své působení potvrdil podpisem smlouvy.
13.5.Fikrt v NitřeLitvínovský odchovanec Michal Fikrt, který část loňské sezóny strávil v Kadani, podepsal jednoletou smlouvu se slovenským extraligovým klubem HKm Dynamax Nitra. Informaci přinesl server www.hokej.sk.
12.5.Martin PostlÚtočník Martin Postl je jednou z posil pro příští ročník 1. ligy. Do Kadaně se vrátil po 2 letech, které strávil v Mladé Boleslavi.
1.5. Skandál pokračujeV dalším čísle Prostějovského večerníku vyšlo prohlášení Michala Černého a dalších hráčů hanáckého celku, kteří se ohrazují proti útokům svého bývalého spoluhráče Pavla Maláče, jenž je nařkl z prodávání zápasů. Noviny je opět možno nalézt i na internetu ve formátu PDF. Zde je začátek článku, na straně 16 najdete jeho pokračování.


Generální partneři

© 2013 - 2022   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM