Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2005 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.5.OMLUVAVážení návštěvníci, velice se Vám omlouváme za nedostupnost stránek v posledních dnech a za komplikace, které tento fakt mohl způsobit. V průběhu tří dnů postupně selhaly různé komponenty v našem serveru, o víkendu pak probíhala instalace nového serveru a obnova webů. Nový, o mnoho výkonnější značkový webserver by měl být nyní zárukou spolehlivějšího provozu webů (ikdyž případné krátkodobé výpadky u serverhousingové společnosti ovlivnit nedokážeme). Na závěr si Vás dovolujeme požádat o trpělivost, pokud by ještě na webu některé drobnosti nefungovaly, stránky ještě dolaďujeme. Děkujeme Vám za pochopení, eSports.cz.
30.5.PoznámkaDodatek k předchozí omluvě: protože je ještě nutné po zprovoznění nového serveru doinstalovat za běhu některé méně důležité komponenty, nemůžeme vyloučit ještě občasné krátkodobé výpadky nutné k aktualizaci systému. Za vzniklé komplikace se Vám ještě jednou velice omlouváme. Děkujeme za pochopení.
25.5.Úpravy pravidelDvě úpravy pravidel byly v úterý schváleny na zasedání APK LH. Od příští extraligové sezony, která začne v pátek 9. září, bude znovu platit pravidlo o postavení mimo hru na červené čáře, zakázané uvolnění bude odpískáno pouze ve chvíli, když se puku dotkne dříve hráč bránícího mužstva. O těchto změnách se bude jednat také v první lize.
25.5.Jihlavský stadionValná hromada Sportovního klubu Jihlava rozhodla, že prodá Horácký zimní stadion magistrátu za 20 milionů korun. Ještě v polovině dubna přitom představitelé klubu požadovali za halu 35 milionů korun a o patnáct milionů nižší částka navržená jihlavským zastupitelstvem pro ně byla nepřijatelná. Loni za stadion žádali dokonce 55 milionů.
23.5.Olomouc posilujeNěkolik mladých hráčů získali pro nový ročník hokejisté prvoligové Olomouce. Ze Sparty zamířil na Hanou obránce Tomáš Protivný. Třinec uvolnil slovinského reprezentanta Andreje Hebara, ze Vsetína přišel brankář Štefan Žigárdy, navíc se jedná o hostování útočníka Radima Hrušky.
23.5.Musil v BoleslaviÚtočník Mojmír Musil, jenž v uplynulé sezoně krátce působil ve Vsetíně a poté pomohl Českým Budějovicím k návratu do exraligy, bude v příštím ročníku nastupovat v první lize v dresu Mladé Boleslavi.
23.5.Jabrocký v ŽiliněÚtočník Jaroslav Jabrocký, který v loňské sezóně nastupoval za Kadaň, bude v příští sezóně hrát slovenskou extraligu za Žilinu.
20.5.Přípravná utkáníSeznam přípravných utkání najdete v sekci ZÁPASY.
18.5.Třinec má farmuJestřábi Prostějov jsou farmářským klubem extraligových Ocelářů Třinec. Funkcionáři obou týmů dnes podepsali dohodu o spolupráci. "I když už několik klubů na podobné bázi spolupracuje, oficiálně jsme první hokejovou farmou v České republice," řekl dnes novinářům předseda prostějovského klubu Michal Bartošek.
18.5.Nový útočníkKadaňský A-tým posílí mladý a nadějný litvínovský odchovanec Zdeněk Tauš. Více informací se dozvíte ze čtvrtečního článku.
3.5.OmluvaVážení návštěvníci, omlouváme se za delší nedostupnost webu během úterního dopoledne. Důvodem byl náhlý technický výpadek u společnosti, přes kterou je náš server připojen k internetu. Děkujeme za pochopení.


Generální partneři

© 2013 - 2022   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM