Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2006 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.5.Rozpis sezónyRozpis utkání na sezónu 2006/2007 si můžete prohlédnout zde.
31.5.Klaus do ChomutovaObránce Martin Klaus přestoupil z Plzně do Chomutova, kde by měl podepsat roční smlouvu s následnou opcí. Uvedly to oficiální stránky klubu klhchomutov.cz.
29.5.Ptejte se ...Podílejte se na rozhovoru s Aloisem Hadamczikem!
11.5.10. sraz fanouškůVe dnech 6.-9. července 2006 se v Liberci uskuteční 10. sraz hokejových fanoušků. Více informací na www.tigerec.cz.
5.5.Hokejový šampionátNa adrese www.hokej.info si můžete objednat SMS servis ze zápasů české reprezentace. Na www.onlajny.cz můžete sledovat online všechny zápasy mistrovství světa.
3.5.Nový sponzorNovým generálním partnerem webových stránek kadaňského klubu se stala společnost bet-at-home.com. Prestižní rakouská sázková kancelář funguje i v české verzi. Staňte se také jejími zákazníky!
3.5.Kádr KadaněK aktuálnímu kádru Kadaně, posilám a odchodům, se manažer Pavel Rázl vyjádří koncem příštího týdne.
3.5.Soutež pro sázejícíVyhrajte nejméně 50 euro tím, že se pouze přihlásíte na svůj sázkařský účet u Bet-at-home! Navíc, když v jednom dni nikdo nevyhraje, přesouvá se 50 euro do jackpotu na další den. Jednodušší už to být nemůže. Více informací o soutěži najdete na Bet-at-home.com, kde se můžete také pro internetové sázení zaregistrovat.
1.5.16 zápasů vyprodanýchUž 16 zápasů z celkového počtu 56 je vyprodaných na mistrovství světa v ledním hokeji, které začíná 5. května v lotyšské Rize. Nejaktivněji si zatím počínají ve skupování vstupenek kromě Lotyšů také Rusové a Bělorusové. Společnost eSports.cz ve spolupráci s oficiálními stránkami českého hokeje hokej.cz přinese on-line přenosy ze všech 56 zápasů. Sledovat je budete moci ZDE.
1.5.Stejně tak jako ve dvou předešlých letech i letos otevírá Jiří Holeček společně s Romanem Višňákem svou mezinárodní brankářskou akademii. Pokud byste měli zájem se na ní přihlásit, máte tak poslední možnost, zbývá několik posledních míst. Více informací naleznete na goalie-academy.com.


Generální partneři

© 2013 - 2022   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM