Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2014 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.5.Valná hromada SK KadaňSportovní klub Kadaň občanské sdružení pořádá valnou hromadu dne 23.6.2014 (pondělí) od 17:00 ve VIP prostorách zimního stadionu v Kadani. Zváni jsou všichni řádní členové SK Kadaň starší 14 let (rok narození 1999).
22.5.Asistentem MartínekJaroslav Beck už ví, s kým povede prvoligové mužstvo Kadaně v nadcházející prvoligové sezoně. Asistentem hlavního trenéra bude Petr Martínek, který spolupracuje s Jaroslavem Beckem už několik sezon. Právě tito dva trenéři v předešlých letech úspěšně vedli juniory Chomutova a dobře tak znají drtivou většinu stávajícího kádru Kadaně.
12.5.MS: Česko - KanadaČtvrtý den MS v Minsku a třetí zápas pro českou reprezentaci. Již v pondělí od 19:45 se svěřenci trenéra Růžičky utkají s Kanadou. Zápas můžete sledovat online zde!
4.5.Česko - FinskoÚčinkování na Švédských hokejových hrách zakončí čeští hokejisté duelem proti Finsku. Online přenos od 12:30 sledujte zde.
3.5.Česko - RuskoDruhý zápas na Švédských hokejových hrách odehrají Češi v sobotu proti Rusku. Zápas startuje v 16:00, online přenos můžete sledovat zde.
2.5.Rozhovors Jaroslav Veverkou starším, který zveřejnil server idnes.cz nejdete zde.
1.5.Česko - ŠvédskoVe čtvrtek 1. května startují Švédské hokejové hry. Česká republika se na úvod postaví domácímu celku od 16:00. Online přenos můžete sledovat na Onlajny.com!


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM