Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2004 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.6.Nové fotografieV posledním červnovém dni byly přidány 2 nové fotografie z letní přípravy. Najdete je v sekci Fotogalerie.
28.6.Chlustina odpovídalNa další odpovědi manažera a trenéra SK Kadaň v jedné osobě se můžete podívat v sekci Offline debata.
26.6.Appel neuspělÚtočník David Appel, který před dvěma lety natřílel v kadaňském dresu 12 branek ve 25 utkáních, neuspěl na zkoušce ve Slovanu Bratislava. Podle serveru hcslovan.sk se o Appela zajímají další slovenské kluby.
26.6.Kulhánek zvolenNovým předsedou Českého svazu ledního hokeje byl na volební konferenci jednomyslně zvolen šedesátiletý předseda představenstva společnosti Škoda Auto Vratislav Kulhánek.
26.6.Hájek do ChomutovaOkresní rival z Chomutova získal do svých řad dalšího obránce, po mohutném Schneiderovi přichází do bílomodrého dresu i chomutovský odchovanec David Hájek, který je hráčem Rabatu Kladno a v minulé sezóně působil v Karlových Varech. Informaci přinesly stránky www.klhchomutov.cz.
24.6.Železný mužTitul Železného muže získali hned dva hráči najednou Kamil Tvrdek a Petr Derfler.
21.6.TriatlonVe čtvrtek 24.6. se uskuteční triatlon SK Kadaň. Ráno se začíná plaváním na koupališti, následuje jízda na kole a končí se během. Redaktoři webu Vám přinesou z této tréninkové akce reportáž.
18.6.Fotbalový turnajKlub SK Kadaň se v sobotu zúčastnil fotbalového turnaje O pohár obce Málkov. Po skvělých výkonech postoupil až do finále, kde porazil 3:0 celek Chomutova. Finálové branky vstřelili Jež, Svoboda a Derfler. Navíc kadaňský Antonín Vaněk byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje.
17.6.Odpovědi Mgr. ChlustinyPrvní tři odpovědi najdete v sekci Offline debata. Na poslední otázku bude díky závadě na systému odpovězeno co nejdříve.
15.6.Ptejte se vedeníNyní můžete pokládat otázky manažerovi a trenérovi SK Kadaň Mgr. Aloisi Chlustinovi. Odkaz též viz "offline debata" v prostředním sloupci.
7.6.Prostějov se bouříProstějovští fanoušci zamýšlejí uskutečnit zajímavou akci. Na diskusním fóru oficiálních stránek se připravuje demonstrace na podporu místního klubu, který tuto sezónu - za poněkud zvláštních okolností - sestoupil do druhé ligy. Informace zde.
3.6.Přípravná utkáníV nabídce "zápasy" nyní najdete aktualizovaný přehled přípravných zápasů před zahájením ročníku i rozpis zápasů sezóny 2004/2005.


Generální partneři

© 2013 - 2021   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM