V červenci 2004 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.7.První výhra!Přátelské utkání SK KADAŃ - Výběr KANADY 13 : 5
Naši žáci , kteří budou hájit barvy 9.třídy v nastávající sezoně , si to napoprvé rozdali s výběrem KANADY.
Po poměrně vyrovnané první třetině se ve druhé třetině "urval" druhý útok ve složení L. KLÍMA . T.KLÍMA , L. DÖRNER ,který se hlavně zasloužil o výsledek druhé třetiny 7:2, takže třetí třetina mohla z našeho pohledu být opět v klidu.
29.7.Kladno na poprvé uspěloNáš soupeř pro první přípravný zápas HC Rabat Kladno zdolal ve svém prvním přípravném utkání Karlovy Vary 4:2. Pavel Patera s Martinem Procházkou se postarali o tři góly.
24.7.Konečný do TřebíčeNovým koučem Třebíče se stal Kamil Konečný. Dlouholetý asistent Aloise Hadamczika, který po boku svého kolegy působil v posledních dvou sezonách ve Spartě. Na střídačce vystřídal Jaroslava Lišku, který se vrací do Českých Budějovic.
15.7.Pozadí pro windowsV sekci Download si můžete stáhnout nové pozadí pro windows z letní přípravy našeho celku.