Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2011 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.8.FanshopOficiální fanouškovské oblečení a suvenýry SK Kadaň si můžete zakoupit na webu www.sportivo.cz.
26.8.Změna pořadatelstvíproběhla u posledního přípravného zápasu. Kadaň ho odehraje v Ústí.
23.8.Berounnedokázal zajistit online přenos z utkání. Hned po zápasu Vám přineseme informace o utkání.
16.8.A-tým přivítádalší posilu. Do branky se dnes postaví Tomáš Závorka, který prozatím nedostal možnost chytat za karlovarskou Energii. S týmem již trénuje i Josef Révay, který se vrací z marodky, kam naopak zamířil Jakub Trefný.
16.8.Dar nemocniciZ dnešního přátelského utkání proti Benátkám bude celý výtěžek ze vstupného, spolu s peněžním darem od realizačního týmu a hráčů Sportovního Klubu Kadaň a.s., předán dětskému lůžkovému oddělení v Chomutově.
9.8.Změny v kádruZ A-týmu mužů odešel do slovenského Popradu útočník Miroslav Hudák, k týmu se naopak přidal obránce Michal Tollinger.
8.8.Permanentky v prodejiNa kadaňském zimním stadioně si můžete pořídit permanentní vstupenky na domácí utkání A-týmu SK Kadaň. Cena je 700 Kč a jejich majitelé budou mít 50% slevu při koupi lístku na playoff.
8.8.Memoriál Ivana HlinkyV Břeclavi a Pieštanech se v druhém srpnovém týdnu uskuteční Memoriál Ivana Hlinky, ve kterém se utkají reprezentační celky do 18 let. Online přenosy můžete sledovat na onlajny.cz, Češi hrají v pondělí 8.8. se Švýcarskem, v úterý s Kanadou a ve středu se Švédskem, vše v Břeclavi od 19:00. V pátek a sobotu se hraje o umístění.


Generální partneři

© 2013 - 2020   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM