Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2019 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.8.Michal Gut vsítil první brankuKadaňský rodák a odchovanec Michal Gut má za sebou první utkání za Everett Silvertips 🐻, ve kterém si hned připsal svou premiérovou branku!🎯👏🏻
30.8.Albert MichnáčDnes ráno se k Trhačům připojil dvacetiletý Albert Michnáč.🏒 Tento sparťanský útočník se mimo jiné zapojí i do dnešního přípravného duelu proti ETC Crimmitschau.⚡️ Na začátku srpna se po tříletém působení v amerických a kanadských týmech vrací zpět do domácího klubu, kde podepsal dvouletou smlouvu. Albert Michnáč má za sebou také hned několik působení v kádrech reprezentace!🏆
29.8.Další tři jména mimo soupiskuTrhači se rozloučili s další trojicí hráčů. Na zkoušce tak neuspěli útočníci Jakub Planý a Ivan Vorobjov. Černožlutý dres v sezóně 2019/2020 neoblékne ani obránce Tomáš Hajič, který se vrací do rodného Tábora.
19.8.M. ZABLOUDIL A M. HOTĚK

Ke kadaňskému A-týmu se v pondělí z Hradce Králové připojil Matěj Zabloudil, který se zapojí do úterního utkání proti chomutovským Pirátům. Po tomto utkání je ve hře návrat zpět do extraligového kádru.

Od pondělí se také nově s Trhači na ledě připravuje forvard Michal Hotěk, který přichází z Karlových Varů na zkoušku.

19.8.Rudolf BahníkV pondělí se poprvé na kadaňské půdě do tréninku zapojil sparťanský trenér brankářů Rudolf Bahník. V rámci spolupráce, kterou Trhači navázali pro tuto sezónu s extraligovou Spartou, tak externě vypomůže s koučováním gólmanů.
10.8.Michal Gut vsítil brankuHlinka Gretzky Cup pro českou reprezentaci do 18 let znamená nakonec páté místě, jelikož v posledním duelu přemohli v prodloužení Spojené státy americké. Jakožto první střelec duelu se prosadil kapitán českých hokejistů a kadaňský rodák a odchovanec Michal Gut.
7.8.Michal GutČeská reprezentace do osmnácti let se v rámci Hlinka Gretky Cup postavila ve třetím duelu Kanadě. Český výběr nakonec padl poměrem 1:7, kdy jedinou branku za Českou republiku vsítil Michal Gut.
5.8.Michal Gut jako kapitánV Břeclavi 5. srpna odstartoval Hlinka Gretzky Cup a kadaňský rodák a odchovanec Michal Gut se společně s reprezentačním týmem do 18 let v úvodním zápase postavil Švýcarsku. Do zápasu vstoupil jakožto kapitán a již ve čtrnácté minutě si připsal asistenci. Nakonec šestnáctiletý forvard ještě proměnil rozhodující nájezd, a čeští reprezentanti tak zvítězili 4:3!


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM