Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2020 byly zveřejněny tyto aktuality:

27.8.MILAN KOSTOUREKDo utkání s HC Baník Sokolov se zapojí také Milan Kostourek, který s A-týmem trénuje v rámci přípravy na ledě. Hráč má nadále platnou smlouvu v německé třetí lize.
25.8.Dosavadní odchody z A-týmuVedení SK Trhači Kadaň se dohodlo na ukončení působení několika hráčů. Na zkoušce tak neuspěl brankář Tadeáš Dvořák a obránci Michal Smutný a Radek Procházka. Po vzájemné dohodě se do mateřského klubu Mountfield HK hlásí také forvard Petr Poppel. Více informací vám přineseme v rámci článku, který vyjde na našem webu koncem týdne.
25.8.Trhači za HC Draci BílinaV rámci přípravného utkání v úterý 25. srpna proti Děčínu vypomůže trojice Trhačů druholigovému týmu HC Draci Bílina. Jedná se o trojici hráčů - Jakub Jaroš, Jiří Bucek a Miroslav Hradecký.
20.8.MIROSLAV HRADECKÝDevetenáctiletý forvard Miroslav Hradecký se k Trhačům připojil na zkoušku a již ve čtvrtek oblékne kadaňský dres v rámci přípravného duelu v Litoměřicích.
11.8.LUBOŠ DOSPĚLS A-týmem momentálně trénuje i devatenáctiletý Luboš Dospěl, který ještě minulý rok hrál v juniorské soutěži za Chomutov. Svou premiéru u Trhačů odehraje v úterý 11. srpna proti HC Stadion Cheb.
6.8.MORONG A POPPELDva královéhradečtí útočníci Matěj Morong a Petr Poppel, kteří hájili trhačské barvy několik zápasů v předchozí sezóně, se připojili k A-týmu, a je tak velmi pravděpodobně, že se zapojí do nadcházejícího přípravného utkání.
6.8.UKONČENÁ KARANTÉNADva kadaňští hráči, kteří byli doposud ve čtrnáctidenní preventivní karanténě, se ve čtvrtek zapojí do přípravy A-týmu.


Generální partneři

© 2013 - 2020   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM