Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2019 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.9.P. Zygmunt a J. WojnarV sobotním duelu proti Havířovu za Trhače nastoupil v rámci střídavých startů polský útočník z Litvínova Pawel Zygmunt. Další posilou, která by mohla obléknout černožlutý dres již ve středečním venkovní duelu v Sokolově, je sparťanský forvard Jakub Wojnar 🏒, jenž letošní sezónu odstartoval v Ústí nad Labem.
23.9.Jan BuchteleDo dnešního utkání proti Vsetínu nastoupí další posila ze Sparty, tou je Jan Buchtele, který má vyřízené střídavé starty.
18.9.Tři posily pro TrhačeDo dnešního utkání nastoupí formou střídavých startů dvojice útočníků z Hradce Králové. Jedná se o třiadvacetiletého Patrika Miškáře a o stejně starého Radka Pilaře. Třetí posilou je Albert Michnáč, který se k Trhačům vrací z Karlových Varů.
16.9.Lukáš KlímaDevětadvacetiletý útočník Lukáš Klíma po dohodě s klubem končí v kádru Kadaně.
14.9.Tomáš KoblížekDo sobotního duelu s HC Motor České Budějovice zasáhne devatenáctiletý útočník Tomáš Koblížek a připojí se k druhé útočné formaci.
10.9.Nové posily pro TrhačeZ Hradce Králové přichází formou střídavých startů útočník Matěj Chalupa, ke kterému se ze Sparty přidává obránce Tomáš Pavelka, který přichází taktéž na střídave starty.
7.9.O. Šulek a F. WágnerS kadaňským klubem se dohodl Ondřej Šulek na rozvázání smlouvy a odchází do Tábora. Naopak smlouvu s Trhači uzavřel všem známý František Wágner, který v kadaňském A-týmu zahájí již svou šestou sezónu.


Generální partneři

© 2013 - 2021   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM