V lednu 2017 vyšly tyto články:

12>>
2.1.Moc mě těší, že hraji za mateřský klub, říká o svém stém startu Robert ČernýKateřina KundertováK a d a ň - V předchozím kole WSM ligy odehrál proti Třebíči své sté utkání v druhé nejvyšší soutěži Robert Černý. Od debutu v říjnu 2014 uplynuly více než dva roky, během kterých si jednadvacetiletý bek připsal jednadvacet kanadských bodů. Dvounásobný šampion juniorské extraligy aktuálně nastupuje v první obranné dvojici po boku Jakuba Trefného.
3.1.Kadaň čeká záchranářský duel v Mostě. Získáme body pod Hněvínem?MST - KAD 3:2, 38.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Premiérový duel v roce 2017 sehrají Trhači na ledě posledního Mostu. A půjde o hodně! Případná výhra dodá Kadaňským více klidu do závěrečné fáze základní části, porážka by naopak dostala Most na dostřel. Zápas startuje ve středu 4.1. v 17:30.
4.1.Trhači padli na ledě posledního Mostu MST - KAD 3:2, 38.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň/M o s t – Bitva o přežití Kadani nevyšla. Ve veledůležitém utkání, v němž se hrálo o šest bodů, prohrála 3:2 s Mostem, jenž se dostal na dostřel předposledním Trhačům. Černožlutým nevyšla první třetina, v níž si domácí vytvořili dvoubrankové vedení. Poté sice snížil Darek Hejcman a v polovině utkání srovnal Lukáš Chalupa, nicméně o výhře Mostu rozhodl ve 38. minutě Kubinčák.
4.1.Musíme dávat góly, jinak to nejde, ví obránce Lukáš ChalupaMST - KAD 3:2, 38.kolo | Tereza DoksanskáM o s t/K a d a ň - Po nedobrém vstupu do utkání na ledě posledního Mostu se podařilo Trhačům vyrovnat, díky gólům Darka Hejcmana a Lukáše Chalupy. Stav 2:2 se jim nepodařilo udržet a prohráli 3:2.
5.1.Tadeáš Dvořák si odbyl premiéru v nejvyšší soutěži v dresu Karlových VarůTereza DoksanskáKadaň - První extraligový zápas si připsal Tadeáš Dvořák, který nastoupil v dresu karlovarské Energie proti Litvínovu. Karlovy Vary sice prohrály, ale Tadeáš podal skvělé výkony.
6.1.Úspěšný turnaj mladých hokejistů celku SK Trhači Kadaň ročníku 2009Milan Tichý
6.1.V sobotu do Kadaně dorazí litoměřický StadionKAD - LTM 2:1, 39.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Středeční nezdar v Mostě je třeba rychle hodit za hlavu, neboť tempo WSM Ligy je neúprosné a již tuto sobotu 7.1. čeká Trhače domácí duel s Litoměřicemi. Úvodní buly zápasu s krajským rivalem padne v 17:00.
6.1.Legenda pomáhá, do unikátního projektu se zapojí i kadaňští Trhači!Tisková zprávaK a d a ň - Projekt Legenda pomáhá představuje unikátní příležitost, jak spojit celé hokejové hnutí v České republice. V jeho rámci nastoupí kluby tří nejvyšších soutěží ve speciální edici dresů s podobiznou Ivana Hlinky. Ty následně půjdou do aukce, jejíž výtěžek bude předán Nadačnímu fondu Ivana Hlinky. Projektu, který v České republice nemá obdoby, se zúčastní také kadaňští Trhači, jenž speciální úbory obléknou v utkání 46. kola na ledě Havířova.
7.1.Trhači vybojovali důležité tři body. KAD - LTM 2:1, 39.kolo | Filip De BolleK a d a ň - Trhači vstoupili do zápasu aktivněji a už po třech minutách se radovali z branky zásluhou Martina Kohouta. Hosté sice vyrovnali v přesilové hře, ale ve třetí třetině předvedl ukázkové zakončení samostatného úniku Roman Chlouba. Hosté v závěru nevyužili více než minutu a půl dlouhou dvojnásobnou přesilovou hru a Trhači tak získávají důležité tři body.
7.1.Výhra nad Litoměřicemi je hodně důležitá, ví střelec vítězného gólu Roman ChloubaKAD - LTM 2:1, 39.kolo | Tereza DoksanskáKadaň - Trhačům se to podařilo! Po dvou nezdařených zápase kadaňští bojovníci vyhráli nad Litoměřicemi 2:1. O první tři body v novém roce se postarali svými góly Martin Kohout a Roman Chlouba.
8.1.Martin Kohout: Jsme rádi, že jsme dotáhli zápas do vítězného konce.KAD - LTM 2:1, 39.kolo | Tereza DoksanskáKadaň - Trhači si připsali první tři body v novém roce, když porazili Litoměřice 2:1. Úvodní branku vsítil Martin Kohout, vítězství zpečetil gólem na 2:1 Roman Chlouba.
10.1.Uspěje Kadaň na ledě dalekého Frýdku-Místku?FRM - KAD 4:3, 40.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - V sobotu Trhače povzbudila domácí výhra s Litoměřicemi, nyní budou mít možnost potvrdit vzrůstající formu ve Frýdku-Místku. Ambiciózní farma Třince byla před sezonou pasována do role černého koně soutěže. Zápas startuje ve středu 11.1. v 18:00
11.1.Trhači vezou bod z Frýdku-Místku za prohru 4:3 po nájezdechFRM - KAD 4:3, 40.kolo | Jiří Novotný (KAD)Prvního gólu se 1392 diváků v hale Polárka dočkalo v 17. minutě, když šli domácí do vedení. Černožlutí zabojovali a v průběhu druhé periody dokázali dvěma góly Darka Hejcmana otočit skóre. Obzvlášť výživná byla 38. minuta, kdy nejprve podruhé skóroval Hejcman, následně domácí srovnali, ale Robert Černý vrátil Kadani vedení. To ovšem Trhači neudrželi, Frýdek-Místek srovnal a v nájezdech rozhodl o výhře.
11.1.Mrzí nás, že jsme neurvali více bodů, ale jsme rádi i za jeden, smutní střelec dvou gólů Darek HejcmanFRM - KAD 4:3, 40.kolo | Monika Návratová, Tereza DoksanskáFrýdek Místek/Kadaň - Trhači si z dalekého Frýdku Místku odvážejí pouhý bod, když prohráli v nájezdech 4:3. Dvakrát černožlutí v zápase vedli, dvěma góly přispěl Darek Hejcman a jedním Robert Černý.
12.1.Kadaňské hokejové žně! V pátek přivítáme Přerov, o den později ÚstíKAD - UNL 3:4, 0.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Ve středu Trhači vybojovali cenný bod ve Frýdku-Místku, již v pátek a v sobotu se opět představí před domácím publikem. Nejprve vyzveme přerovské Zubry, vrcholem hokejového dvojboje pak bude derby s Ústím. V pátek startujeme v 18:00, v sobotu o hodinu dříve. Buďte u toho!
13.1.Týden hokeje v Kadani! Dorazte s dětmi na zimákKlubPřijďte v úterý 24.1. od 17:00 na Zimní stadion města Kadaně na akci Týden hokeje. Jedná se o skvělou příležitost, kdy si vaše děti mohou vyzkoušet, jaké to je být opravdovým hokejistou.
13.1.Kadaň zdolala Přerov 2:1 v prodlouženíKAD - PRE 2:1, 29.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Úvodní gól zápasu vstřelil v 17. minutě Hejcman. Trhači těsné vedení dlouho drželi, v závěru však při dvojnásobné výhodě srovnal Berger. Kadaňští rozhodli v prodloužení, kdy po kombinaci s Gorčíkem rozhodl Michal Vachovec.
13.1.V závěru jsme udělali hloupou chybu, kterou soupeř potrestal, lituje Michal VachovecKAD - PRE 2:1, 29.kolo | Tereza DoksanskáKadaň - V dohrávce 29. kola se Trhačům podařilo získat dva body. Do 58. minuty černožlutí vedli, poté vyrovnal bývalý hráč Trhačů Jan Berger. Zápas se dostal do prodloužení, ve kterém byla lepší Kadaň. Utkání rozhodl karlovarský útočník Michal Vachovec, který nastoupil poprvé v dresu Kadaně.
14.1.Trhači podlehli Slovanu 0:3KAD - UNL 0:3, 41.kolo | Filip De BolleK a d a ň - Druhý zápas bohužel Trhačům nevyšel. Už po 47 vteřinách inkasovali a po dvou třetinách svítilo na světelné tabuli skóre 0:3. Domácí se sice snažili o čestný úspěch, ale Soukup několika důležitými zákroky podržel svůj tým.
14.1.Ruka drží, ale ještě ji moc nedůvěřuji, říká navrátilec do sestavy Dominik TejnorKAD - UNL 0:3, 41.kolo | Tereza DoksanskáKadaň - Druhý den, druhý zápas. Tentokrát přivítala Kadaň tým z krajského města Ústí nad Labem. Od začátku byl Slovan lepším mančaftem, 47 vteřin po vhození úvodního buly se Ústí ujalo vedení, a tak to bylo celé utkání. Trhači podlehli Slovanu 3:0. Své druhé utkání odehrál po zranění Dominik Tejnor.