V prosinci 2022 vyšly tyto články:

18.12.Předvánoční zápas vítězně pro KadaňskéDBL - KAD 4:6, 21.kolo | Redakce

B í l i n a / K a d a ň - Po týdnu zavítali svěřenci Miroslava Buchala opět do nedaleké Bíliny, kde se však utkali s místním druhým týmem HC Draci Bílina. První třetina skončila nerozhodně 2:2. Ve druhé třetině dominovali Kadaňští, kteří odskočili na 2:5. V poslední třetině ještě domácí stáhli náskok, ale černožlutí si z Bíliny odvezli tři body za výhru 4:6. Bílina v utkání nedokázala využít žádnou početní výhodu, kdežto Kadaň využila tři přesilové hry. Další zápas sehrají kadaňští hráči až po novém roce.

11.12.Svěřenci M. Buchala padli proti BíliněBIL - KAD 7:1, 19.kolo | Sabina Nováková

B í l i n a / K a d a ň - Po třech výhrách vyjížděla Kadaň na led do Bíliny. V okleštěné sestavě konkurovali domácím černožlutí jen první třetinu. Ve zbytku utkání se prosazovali téměř výhradně Bílinští a za hosty vstřelil branku útěchy pouze Lukáš Hrdlička a utkání tak skončilo jasným poměrem 7:1. Třetí utkání těchto týmů skončilo opět vítězně pro Bílinu a pro Kadaňské se nejedná o oblíbeného soupeře, jelikož ze vzájemných zápasů nemá ani bod.

3.12.Kadaň jako první tým v sezóně porazila RoudniciKAD - RNL 5:3, 18.kolo | Redakce

K a d a ň / R o u d n i c e /n L a b e m - Druhý zápas ve třech dnech na domácím ledě měli před sebou Kadaňští. Tentokrát do královského města přijela dosud neporažená Roudnice. Kadaň do utkání vlétla a ve třetí minutě už vedla 2:0. V průběhu druhé třetiny byl stav už 4:0 pro domácí, ale hosté se ještě třemi brankami dostali do hry. V poslední minutě po hezké akci skóroval domácí Macháček a uzavřel brankový stav na 5:3 a Kadaň je tak prvním týmem, který dokázal v této sezoně porazit Roudnici.

1.12.Černožlutí vstřelili Lovosicím deset branekKAD - LOV 10:3, 20.kolo | Redakce

K a d a ň / L o v o s i c e - Předehrávku 20. kola Krajské ligy sehráli Kadaňští na domácím ledě s Lovosicemi. Brankový účet otevřel ve vlastním oslabení Jakub Jaroš a od té doby měli domácí utkání pevně v rukou. Dostali se do vedení 6:0. Ve druhé třetině se trefily i Lovosice, ale Kadaňští dokázali potřetí v sezóně tomuto soupeři vstřelit dvouciferný počet branek. Za zmínku stojí dva hattricky - domácího Hrdličky a hostujícího Suchánka. Další domácí utkání sehraje Kadaň na domácím ledě v sobotu 3. prosince s vedoucí Roudnicí.