V červenci 2014 vyšly tyto články:

19.7."Letos nám nesmí utéct začátek soutěže," ví Karel TonJindřich PolednaV úterý se sejde po dovolené kompletní kadaňský tým. A tak jsme se zeptali Karla Tona, jak probíhala příprava z jeho pohledu. V rozhovoru nám prozdradil své týmové touhy a cíle, chuť pracovat s mladými hráči, kterým je potřeba předávat zkušenosti při přechodu do seniorského hokeje.
24.7.Daniel Opalek: "V této sezóně chceme do playoff!"Jindřich PolednaPo odchodu většiny obránců z kadaňského týmu, jsme o rozhovor požádali Daniela Opalka, který dostal důvěru a klub mu prodloužil smlouvu. Daniel nám prozradil, že hráčům bude dělat problém posunutí modré čáry. Naznačil obavy o posuzování icingů rozhodčími a vyslovil touhu postoupit s týmem do play-off.
28.7.Přípravné zápasy startují, prvním soupeřem bude juniorka Karlových VarůKAD - MKV 2:1, 1.kolo | Marcel HollK a d a ň - Příprava na novou sezónu najela na svou poslední část. Kadaňský tým se již připravuje na ledě a ve středu 30.července přivítá na svém ledě prvního soupeře. Tím bude juniorský celek Karlových Varů, jenž hraje v ruské MHL. První bule jistě zajímavého zápasu je naplánována na 16:00.
30.7.Jaroslav Beck: "Proti Karlovým Varům dáme šanci především juniorům"KAD - MKV 2:1, 1.kolo | Jindřich PolednaPrvní přípravný zápas, proti juniorce Karlových Varů, bude zajímavý z několika pohledů. Trenéři v něm nechají vyniknout především kadaňské juniory, kteří budou mít tak možnost ukázat se proti soupeři připravujícímu se na juniorskou KHL. Kadaňské publikum tak uvidí hráče, kteří jsou budoucími nadějemi extraligového hokeje a jejich porovnání s těmi kadaňskými.
30.7.Kadaň vstoupila do přípravy vítězně, porazila Vlčí smečku 2:1!KAD - MKV 2:1, 1.kolo | Jindřich PolednaBez většiny starších hráčů nastoupili kadaňští hráči ke svému prvnímu přípravnému zápasu - proti karlovarské Vlčí smečce. Po bezbrankové první třetině se domácí tým dostal do vedení brankou Jakuba Nováka z 22.minuty. Druhou branku Kadaně přidal ve 35.minutě Roman Chlouba. Hosté dokázali již jen snížit. V přesilové hře se prosadil Matěj Zadražil a uzavřel tak konečné skóre na 2:1.
30.7."Zápas splnil to, co jsme od něj očekávali," hodnotí zápas s juniorkou Karlových Varů Jaroslav BeckKAD - MKV 2:1, 1.kolo | Marcel HollK a d a ň - Kadaňští hokejisté mají za sebou první přípravné utkání na blížící se start první ligy. Soupeřem byla juniorka Karlových Varů. Trenér Jaroslav Beck již před utkáním hlásil, že dá prostor převážně juniorům. „To se také potvrdilo. I tak ale panovala na kadaňské straně spokojenost. To co jsme chtěli, tak se nám to splnilo.“
31.7.Jan Müller: "Jsem rád za šanci, kterou jsem tu dostal."KAD - MKV 2:1, 1.kolo | Marcel HollK a d a ň - V prvním přípravném zápase Kadaně naskočil v jejím dresu do utkání i útočník JAN MÜLLER. Pro kterého to byla premiéra v seniorském dresu Sportovního klubu. Mladý urostlý útočník je v Kadani na zkoušce. Poslední dvě sezóny odehrál v dresu Znojma. „Je to příjemné vrátit se domů.“