V lednu 2024 vyšly tyto články:

21.1.Náborová akce Pojď hrát hokej v KadaniKlubK a d a ň - V Kadani na zimním stadionu se konal v rámci akce Týden hokeje nábor s heslem ,,Pojď hrát hokej,,. Akce začala v 16:15 registrací účastníků, kterých se přihlásilo 9. Náboru se zúčastnili též hokejisté SK Kadaň 2. třídy, jenž předváděli hokej v praxi modelovým utkáním v minihokeji. V prostorách VIP proběhla prezentace, která představila lední hokej a klub SK Trhači Kadaň.
21.1.Poslední domácí zkouška před play-off úspěšnáKAD - DBL 6:3, 26.kolo | Redakce

K a d a ň / B í l i n a - Zápas jako přes kopírák včerejšímu byl k vidění na kadaňském ledě. Černožlutí se dostali rychle do tříbrankového vedení. To ale bylo na dlouhou dobu ze strany Kadaňských vše, ti se nemohli prosadit. Uklidnění přišlo až v přesilovce 5 na 3, ve které domácí dvakrát skórovali. V posledních minutách ještě završil svůj hattrick Hrdlička a domácí se tak mohli radovat z výhry 6:3. Poslední kolo základní části odehraje Kadaň na začátku února na ledě Lovosic.

20.1.Z ledu Roudnice bere Kadaň tři bodyRNL - KAD 3:7, 25.kolo | Redakce

R o u d n i c e n / L a b e m / K a d a ň - Do Roudnice jela Kadaň ve značně okleštěné sestavě pouze se čtyřmi obránci a bez dvou nejproduktivnějších hráčů Vrtka a Hrdličky. Ani Roudnice nenastoupila v plné sestavě a to kvalitě hokeje ubralo. Černožlutí se v první třetině dostali rychle do vedení, když se čtyřikrát prosadila první formace. Ve druhé třetině Kadaň kupila chyby a Roudnice dokázala stáhnout ztrátu na 3:5. Ve třetí třetině vsítila Kadaň ještě dvě branky a dokázala tak zvítězit 3:7. Další zápas sehrají černožlutí již zítra od 15 hodin na domácím kluzišti proti Bílině.

16.1.Po duelu v Roudnici přijede v neděli BílinaRNL - KAD 3:7, 25.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Základní část zvolna spěje do svého finále a bojovníky královského města čeká poslední duel této fáze před domácím publikem. Ten se odehraje v neděli 21. ledna od 15:00 a všichni fanoušci kadaňského hokeje jsou srdečně zváni. V akci budou ještě den předtím, kdy je čeká výjezd do Roudnice nad Labem.
15.1.Se Slovanem vítězně i napočtvrtéKAD - LOU 6:1, 24.kolo | Redakce

K a d a ň / L o u n y - První domácí zápas v novém roce odehráli Kadaňští proti tabulkovému sousedovi, lounskému Slovanu. V tomto utkání hráli prim brankáři. Jak domácí Pešek, tak hostující Dorn podali nadstandardní výkony, a proto se skóre zastavilo na 6:1. Střetnutí opanovala první formace, která nese podpis u všech šesti branek. První gól po těžkém zranění kolene zaznamenal Marek Konášek. Nadcházející víkend sehrají černožlutí dva zápasy. V sobotu se představí v Roudnici nad Labem, v neděli pak doma s Draky z Bíliny.

11.1.V sobotu do Kadaně dorazí lounský SlovanKAD - LOU 6:1, 24.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Krajská liga po vánoční pauze opět nabírá tempo a začíná ukrajovat ze závěrečné porce základní části. Stále neporažení svěřenci kouče Miroslava Nováka se poprvé v novém kalendářním roce představí domácímu publiku. Soupeřem jim bude tradiční regionální oddíl z Loun. Úvodní buly padne v 16:00.
7.1.Derby v Klášterci ve prospěch KadaněKNO - KAD 3:9, 23.kolo | Redakce

K l á š t e r e c n / O h ř í / K a d a ň - Do posledního derby v základní části vstoupila lépe Kadaň, když v oslabení dokázal skórovat Vladislav Vrtek. Následně ale dvě branky vstřelili domácí a dostali se tak do vedení 2:1, což byl i výsledek po první třetině. Do druhé třetiny vstoupila Kadaň ve velkém stylu a během pár minut již vedla o čtyři branky. Prostřední část skončila poměrem 0:5. V poslední dvacetiminutovce hostující přidali další tři branky, za domácí upravil stav pouze Jiří Vlastník a tak i čtvrté derby ovládli černožlutí, tentokrát poměrem 3:9.

7.1.Ten pravý čas začít s ledním hokejem v KadaniRedakceK a d a ň - Přijďte ve čtvrtek 18. ledna v 16:15 na zimní stadion v Kadani na akci Týden hokeje, kde všechny děti budou mít bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. SK Kadaň ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na kadaňském ledě akci, ze které si kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!
6.1.Kadaň vyráží k poslednímu derby základní části Redakce

K l á š t e r e c n/ O / K a d a ň - K poslednímu derby v základní části vyráží Kadaň na led Tygrů z Klášterce. První zápas v novém roce 2024 se na ledě soupeře odehraje v neděli 7. ledna od 17 hodin. Jak tento zajímavý duel dopadne?

4.1.J. Kulich v boji o bronz na MS světa do 20 letRedakce

K a d a ň - Kadaňský rodák a odchovanec, Jiří Kulich, momentálně bojuje ve Švédsku o medaili. Doposud si v rámci šampionátu připsal čtyři branky, kdy proti Norsku dokonce vsítil hattrick, a na tři gólové akce přihrával. MS v ledním hokeji do 20 let ve čtvrtek v podvečer rozhodlo o osudu mladých českých talentů v čele s Jiřím Kulichem jakožto kapitánem. Poté, co se kádr Patrika Augusty probojoval do semifinále, padl poměrem 5:2 proti Švédsku. Juniory tak čeká souboj o bronzovou medaili, a to s Finskem.Zajímavý rozhovor s Jiřím Kulichem v režii serveru Seznam Zprávy, naleznete zde.