Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2004 vyšly tyto články:

24.3.V dresu vstup zdarma!Jindřich PolednaSkvělá zpráva pro všechny fanoušky Kadaně. Aukce dresů, která začala v pondělí má svou třešničku na dortu. Pokud si totiž fanoušek koupí dres, má vstup pro příští sezónu na hokej zdarma!
Začít nakupovat můžete ZDE !
22.3.Aukce originálních dresů SK KadaňTomáš NovosadK a d a ň - Vedení kadaňského hokeje připravilo pro své fanoušky vynikající možnost jak získat originální dres SK Kadaň. V ON-LINE AUKCI, která bude probíhat od pondělí 22. března do pátku 23. dubna si fanoušci mohou zakoupit jeden z 15 nových, nehraných dresů. V nabídce nechybí ani tři dresy se jménem, vybrány byly dresy Jiřího Kuchlera, Martina Klause a Miloše Kajera. Začít nakupovat můžete ZDE !
15.3.Damašek s Müllerem v Kadani končíJindřich PolednaK a d a ň - Vedení kadaňského hokeje oznámilo se kterými hráči nepočítá pro další sezónu. Své účinkování v Kadani tak museli ukončit brankář Damašek a útočník Müller. Právě Müllerovi se v loňské sezóně v dresu Ústí velmi dařilo a fanoušci očekávali slavný návrat do Kadaně. Jenže Jardovi se příliš nevedlo, byl ve čtvrtém útoku, který často pouze zahříval lavičku. Podobně na tom byl i Jan Kašík. Vedení klubu se nelíbila jeho životospráva, byl poslán do Komety, která o něj projevila zájem. Jenže ani tam zřejmě neuchvátil a skončil v krajském přeboru.
1.3.Máme novou grafickou úpravuJindřich PolednaK a d a ň - Skvělá zpráva pro všechny fanoušky kadaňského hokeje - máme novou grafickou úpravu webových stránek. A nová nebude jen úprava! Na jedné internetové adrese nyní naleznete mládež, aktualizované statistiky, tabulky, novinky a vůbec vše podstatné k první hokejové lize. Na tvorbě webu se podílí několik redaktorů, což je příslib stálé aktualizace. Navíc budete mít možnost pokládat otázky vedení klubu či nechávat vzkazy na diskusním fóru.


Generální partneři

© 2013 - 2020   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM