Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2008 vyšly tyto články:

25.3.Červená křídla Detroitu nelétají do Kadaně každý denPetra Brotánková, Jakub CoufalNa velikonoční pondělí 24. března odehráli hokejisté 5. třídy přátelské utkání se soupeřem poměrně neobvyklým. K nám do Kadaně zavítali přes půlku světa malí hokejisté ze známého hokejového města, a to přímo z Detroitu. Možná se ptáte proč zrovna Detroit? Odpověď je prostá, američtí hráči jsou svěřenci Petra Klímy, který pochází z Kadaně a navíc jeho synové Kevin a Kelly odehráli několik zápasů s našimi páťáky. Právě tato dvojice a jejich spoluhráči ukázali severočeským mladíkům jak se hraje hokej u nich.
14.3.Výsledky mládeže 8.3. - 9.3.2008Miroslav LučanBlíží se závěr sezóny kadaňských mládežníků. Svá poslední utkání odehráli čtvrťáci a páťáci, čtyřka vyhrála v Lounech a prohrála doma s Litoměřicemi, pátá třída s oběma soupeři prohrála. Šestka a sedmička zvítězila v Mostě. Osmáci v domácích zápasech nestačili postupně na Klášterec, Louny a Děčín. Naopak devítka stejné soupeře porazila. Střelcem víkendu se stal Vojtěch Toman z deváté třídy, který zatížil konto brankářů 8 přesnými zásahy.
7.3.Výsledky mládeže 29.2. - 2.3.2008Miroslav LučanO prvním březnovém víkendu se ke slovu dostali opět po týdnu kadaňští mládežníci. Čtvrtá třída zvítězila v Chomutově, ale nestačila v Ústí nad Labem. Páťáci obdrželi od stejných soupeřů velké debakly. Šestka prohrála po velkém boji v Pardubicích, kde ale uspěli sedmáci. Osmá třída prohrála s Teplicemi, v Sokolově a doma přehráli Beroun. Devítka vybojovala remízy s Teplicemi s Berounem a v Sokolově prohrála. K poslednímu dvojutkání nastoupili dorostenci, doma remizovali s Jabloncem a dokázali vyhrát v Chomutově. Střelcem víkendu se stal František Wágner ze šesté třídy a Jaroslav Kulich ze čtvrté třídy, když si připsali 4 přesné zásahy.


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM