Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2011 vyšly tyto články:

5.3.Kadaň "B" vyzve HC ChotěbořJindřich PolednaPo výhře 5:3 na ledě týmu Velkých Popovic přivítal B tým Kadaně právě tento celek k odvetě. Hosté přijeli v bojovné náladě a celý zápas podle toho vypadal. Po 60ti minutách svítil na ukazateli výsledek 3:5 pro hosty a to znamenalo jediné - prodloužení.
7.3.Mikuláš Antonik: Bilance venkovních zápasů byla katastrofálníOndřej KubátK a d a ň - Už v polovině února skončila hokejistům prvoligové Kadaně sezóna. V předkole play-off nestačili na rozjetý Havlíčkův Brod a nedokázali tak obhájit loňské skvělé osmé místo. Dvanáctá pozice v I. lize tak je mírným zklamáním. „Měli jsme za úkol dostat se do první osmičky, ale nepodařilo se nám to kvůli nezvládnutým venkovním zápasům,“ uvedl hlavní trenér Severočechů Mikuláš Antonik.
10.3.B-tým první zápas s Chotěboří prohrál v prodlouženíJindřich PolednaPrvní zápas kvalifikace o 2.ligu prohrál kadaňský B-tým v Chotěboři 4:5 v prodloužení. Utkání se hrálo ve středu 9. března od 17 hodin. Série se hraje na dvě vítězná utkání, v případě remízy po 60 minutách se zápasy prodlužují o 5 minut.
14.3.B-tým s vytáhl a převálcoval ChotěbořJindřich PolednaPo prohře na ledě Chotěboře se kadaňským B-tým mužů opravdu vytáhl! Výhra 8:1 byla přesvědčivá, hráčům dodala sebedůvěru a poslala je do třetího rozhodujícího zápasu, který se odehraje v Chotěboři ve středu 16. března od 18 hodin.
14.3. Výsledky mládeže 7.03.2011 - 13.03.2011 Jindřich PolednaVýsledky mistrovských utkání mládeže a střelce kadaňských branek najdete v podrobnostech článku.
16.3.Turnaje na ZS v KadaniJindřich PolednaKoncem března a začátkem dubna se na kadaňském zimním stadioně odehrají dva turnaje. Březnový bude pro věkovou kategorii 1998 a mladší, dubnový pro ročníky 1996 - 1997.
17.3.B-tým prohrál v nájezdechJindřich PolednaBlízko k postupu do 2.ligy měl B-tým mužů. Problémy zmítající se Chotěboř nejdříve k zápasu málem nenastoupila, pak dvakrát prohrávala, ale vždy dokázala vyrovnat. Postupovou loterii nevyřešilo ani desetiminutové prodloužení a nakonec o všem rozhodly až samostatné nájezdy.
30.3.Výsledky mládeže 14.03.2011 - 21.03.2011 Jindřich PolednaVýsledky mistrovských utkání mládeže a střelce kadaňských branek najdete v podrobnostech článku.