Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2018 vyšly tyto články:

31.3.Jakub Trefný: „Prohry mě hrozně štvaly.“Kateřina KundertováK a d a ň - Sezóna už je minulostí a pro hráče ani fanoušky nebude příjemnou vzpomínkou ne jenom kvůli nízkému počtu bodů. Změna majitelů, příchody i odchody trenérů a vysoká migrace hráčů. Jedno místo je však jisté – pozice kapitána. Jakub Trefný se představil s céčkem na prsou již třetí sezónu a byl mladým hráčům největším vzorem. Ve 37 letech překonal své gólové maximum mezi seniory, patřil k oporám a nikdy nepřestal s povzbuzováním. „Kapitána už nějaký pátek dělám,“ culí se.
25.3.„Chceme co nejvíc zapojit místní lidi a firmy,“ říká Robert ŠatníkLibor KultK a d a ň - Trhači mají za sebou dvacátou sezónu ve WSM Lize bez přerušení. Nedávno skončený ročník se nesl ve znamení velkých změn nejen v kádru, ale také ve vlastnické struktuře. Novým majitelem se stala společnost LH profi.
12.3.Jaroslav Kůs: „Níž to nejde, můžeme jenom nahoru.“Kateřina KundertováK a d a ň - Trhači mají v zádech jednu z nejtěžších sezón v historii, když během dvaapadesáti kol nasbírali pouhých sedmadvacet bodů. V průběhu ligy se připojil k týmu v Kadani dobře známý Jaroslav Kůs, který přišel podle vlastních slov, aby táhl mužstvo a dělal body. To se mu podařilo, jelikož se stal nejproduktivnějším hráčem týmu se třiadvaceti kanadskými body za deset gólů a třináct asistencí.
8.3.„Derby byla dobrá,“ hledá pozitiva Miroslav BuchalKateřina Kundertová, Libor KultK a d a ň - Sezóna Trhačů nebyla náročná jenom kvůli výsledkům, ale také kvůli změnám na trenérském postu a velké migraci hráčů. Po dvou odvoláních u mužstva nakonec zůstali Miroslav Buchal a Petr Klíma, kteří nadále pokračují a momentálně trénují. O jejich dalším působení však není úplně jasno, protože se veškerá jednání zatím chystají. Hodnocení těžké sezóny se ujal Miroslav Buchal, jehož slova vám přinášíme.


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM