Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2004 vyšly tyto články:

27.4.Stavenský a Kuchler do TrenčínaJindřich PolednaDva nejproduktivnější hráči našeho týmu Stanislav Stavenský (16 branek a 27 asistencí) a Jiří Kuchler (14 branek a 28 asistencí) přestoupili do mistrovského celku slovenské extraligy - Dukly Trenčín. První trénink je čeká 3. května pod vedením nového trenéra Róberta Spišáka. Vedení Dukly angažovalo tyto dva Čechy po té, co Litvínov neprodloužil hostování Bombičovi, na nové smlouvě se na Slovensku nedomluvil ani Václav Král. Z dukly odchází také brankářská jednička Petr Přikryl. U něj se spekuluje o přestupu do Znojma.
27.4.Začala suchá přípravaJindřich PolednaTento týden začala suchá příprava. Trénovat začali hráči, kteří mají zajám hrát v Kadani, tedy většina týmu z loňské sezóny. Objevilo se tam však navíc i pár nových a staronových tváří. S A týmem trénují i kadaňští odchovanci Scherzl, Mojdl, Kreuz, Hubínek, Minařík a Urban. A které nové tváře můžete spatřit?
8.4.První liga má nový systém!Jindřich PolednaVe středu 7. dubna proběhla schůzka manažerů klubů první ligy s vedením hokejového svazu. Na schůzce se dohodl nový hrací systém pro tuto soutěž. Bude velice podobný tomu extraligovému. Sezóna 2004/2005 se bude hrát na 52 kol. Kromě soboty a středy se tak mezi hrací dny zařadí i vložená pondělí. Zmizí tedy nadstavba sudá - lichá, každý tým odehraje se všemi soupeři 2 utkání na svém kluzišti a dvě venku.


Generální partneři

© 2013 - 2021   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM