Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2011 vyšly tyto články:

28.4.Kadaňským hokejistům začala v úterý letní přípravaFilip LefendaV době, kdy se zraky hokejové veřejnosti upínají především k hokejovému mistrovství světa, kadaňští hokejisté nezahálejí. V povelikonoční úterý totiž našim hráčům začala letní příprava na novou sezónu. Do té se zapojila hned třicítka plejerů. Ti budou mít za cíl, stejně jako v minulé sezóně, dostat se do elitní osmičky prvoligových celků.
6.4.Turnaje mládeže 25. - 27. března 2010Jindřich PolednaBěhem posledního březnového víkendu sehrály čtyři mládežnické týmy turnaje ve svých věkových kategoriích. Druháci hráli v Německu, čtvrťáci v Jihlavě, šesťáci ve Finsku a sedmáci bojovali doma. Ostudu jsme si neudělali hlavně v zahraničí, protože druhá i šestá třída přivezly zlaté medaile.
6.4.Osmácí vyhráli turnaj v KadaniJindřich PolednaVe dnech 1. – 3. dubna 2011 se konal na zimním stadionu v Kadani turnaj osmých tříd – budoucího mladšího dorostu, za účasti šesti mužstev: HC Vlašim, Meteor Třemešná, HC Choceň, HC Strakonice, HC Vlci Jablonec nad Nisou a SK Kadaň.


Generální partneři

© 2013 - 2021   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM