Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2013 vyšly tyto články:

27.4.Měli jsme dobrý tým, ale možná smůlu na skupinu, hodnotí Ondřej Kaše mistrovství osmnáctek v SočiLucie ŠtěrbováVe čtvrtfinále měl na za stavu 0:1 pro Kanadu na hokejce vyrovnání. Samostatný únik ale neproměnil a Češi nakonec silnému soupeři podlehli 0:6. Cesta za vysněnými medailemi tak skončila velmi brzo. Ondřej Kaše ale svůj výkon na mistrovství světa do 18 let v Soči nehodnotí negativně. „S výkonem, který jsem tu předvedl, jsem spokojený. Samozřejmě to mohlo být lepší, ale na druhou stranu i mnohem horší,“ říká talentovaný útočník.
24.4.Mistrovskou sezónu 2013/2014 zahájí Kadaň derby zápasem na ledě ústeckého SlovanaMarcel HollK a d a ň - Před nedávnem skončila klubová sezóna 2012/2013, a nyní už tu máme los ročníku nového. Kadaňští hokejisté začnou mistrovskou sezónu severočeským derby na ladě ústeckého Slovana. Ve druhém kole dorazí na kadaňský led barážový účastník z Mladé Boleslavi. Dle zatím neoficiálních zpráv by měla nová sezóna první ligy ve středu 11.září. První domácí zápas Kadaně by byl na programu o tři dny později. Potvrzené termíny ještě nejsou, ale rozpis zápas už spatřil světlo světa.
20.4.Kadaň hlásí staronovou posilu, obranu přichází vyztužit Roman ProšekMarcel HollK a d a ň - Zkušený 32letý obránce bude od nové sezóny znovu oblékat černožluté barvy Sportovního klubu. Roman Prošek působil v dresu Kadaně i v minulosti, nejnovější zmínkou je jeho krátké hostotvání v loňském ročníku. Nyní ale přichází do Kadaně na přestup, podepsal dvouletou smlouvu.
10.4.Novým trenérem Kadaně se stal Karel Soudek, asistentem bude Radek ŠípTisková zprávaK a d a ň - Od posledního duelu Kadaně v prvoligovém play-off uběhly už téměř dva měsíce, přípravy na nový ročník druhé nejvyšší soutěže jsou v plném proudu. Prvním krokem je vyřešení trenérské otázky. Hlavním koučem a šéfem realizačního týmu bude v nové sezóně Karel Soudek, který podepsal s klubem dvouletou smlouvu. Asistentem se stává Radek Šíp, který v Kadani dokončoval jako hlavní kouč sezónu 2011/2012.


Generální partneři

© 2013 - 2021   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM