Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2015 vyšly tyto články:

26.4.Kadaňský rodák František Lukeš vystřelil Litvínovu premiérový titul!Marcel HollKadaňský hokej je spojen i s nejcennějším triumfem v tuzemských soutěžích. František Lukeš získal s litvínovskou Vervou premiérový mistrovský titul, na kterém se podílel dvěma góly v rozhodujícím sedmém finále v Třinci. „Pro mě je to úplně nejvíc, protože já jsem nikdy v životě nic nevyhrál,“ prozradil střelec ihned na ledové ploše Werk Arény.
25.4.Kadaňští mistři juniorské extraligyJindřich PolednaSK Kadaň letos zažila úspěšnou sezónu v žákovských kategoriích. Avšak ještě větší radost dělají klubu odchovanci působící v akademii Pirátů z Chomutova. Juniorský tým Pirátů vyhrál titul v DHL extralize juniorů po druhé za sebou, celkově již 3x za poslední 4 roky.
17.4.Vyhrajte lístky na Mistrovství světa v ledním hokeji! Porovnejte své znalosti v hokejovém kvízu.Tisková zpráva

Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2015 již nedočkavě klepe na dveře. Pouze pár dní dělí hokejovou veřejnost od vypuknutí letošní nejdůležitější akce mezinárodní úrovně. Chcete si poslední dny čekání ještě o kousek zkrátit? Vyzkoušejte nový hokejový kvíz a zúročte své znalosti ve vstupenky na světový šampionát!Generální partneři

© 2013 - 2021   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM